Jump to content
test
Sign in to follow this  

Peugeot zahajuje obchodní uvedení modelu i0n


Supetr
 • Dnešním dnem otevírá Peugeot možnost zadávání předběžných rezervací svého prvního elektrického vozu Peugeot i0n. Značka již podepsala dohody o záměru (letter of intent) s 9 evropskými podniky a úřady na první velkoodběry a projekty sdílení vozidel více subjekty (car-sharing).

  Model i0n představuje nový automobilový směr v modelové řadě Peugeot. Soukromým zákazníkům, podnikatelům, firmám i státním úřadům nabízí řešení mobility v městském provozu s nulovými emisemi.

  Svými výkony a dojezdem 130 km, za který vděčí zejména bateriovým článkům lithium-ion, přináší efektivní a současně maximálně ekologicky ohleduplnou odpověď na požadavky městské mobility.

  V rámci nabídky značky Peugeot určené firemním zákazníkům projevilo o i0n zájem již 9 evropských společností pro jejich projekty sdílení vozidel.

  Pro soukromé zákazníky byla otevřena možnost zadávání předběžných rezervací modelu i0n na internetových stránkách Peugeot v Německu, Velké Británii, Španělsku, Francii a Itálii.

  Peugeot, průkopník a světová jednička na trhu elektrických vozů, zůstává se svým modelem 106 Electric vyráběným v letech 1995 až 2003 i nadále konstruktérem, který prodal nejvíce vozů s nulovými emisemi na světě.

  Model i0n vyvinutý ve spolupráci s Mitsubishi Motor Company (MMC) byl představen v září na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu.

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×