Přejít na obsah
test

Peugeot zahajuje obchodní uvedení modelu i0n


Supetr
 • Dnešním dnem otevírá Peugeot možnost zadávání předběžných rezervací svého prvního elektrického vozu Peugeot i0n. Značka již podepsala dohody o záměru (letter of intent) s 9 evropskými podniky a úřady na první velkoodběry a projekty sdílení vozidel více subjekty (car-sharing).

  Model i0n představuje nový automobilový směr v modelové řadě Peugeot. Soukromým zákazníkům, podnikatelům, firmám i státním úřadům nabízí řešení mobility v městském provozu s nulovými emisemi.

  Svými výkony a dojezdem 130 km, za který vděčí zejména bateriovým článkům lithium-ion, přináší efektivní a současně maximálně ekologicky ohleduplnou odpověď na požadavky městské mobility.

  V rámci nabídky značky Peugeot určené firemním zákazníkům projevilo o i0n zájem již 9 evropských společností pro jejich projekty sdílení vozidel.

  Pro soukromé zákazníky byla otevřena možnost zadávání předběžných rezervací modelu i0n na internetových stránkách Peugeot v Německu, Velké Británii, Španělsku, Francii a Itálii.

  Peugeot, průkopník a světová jednička na trhu elektrických vozů, zůstává se svým modelem 106 Electric vyráběným v letech 1995 až 2003 i nadále konstruktérem, který prodal nejvíce vozů s nulovými emisemi na světě.

  Model i0n vyvinutý ve spolupráci s Mitsubishi Motor Company (MMC) byl představen v září na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×