Přejít na obsah
test

Peugeot Partner Tepee


Supetr
 •  
  Peugeot Partner Tepee
   
   
  Atraktivní a dynamický charakter
   
  Osobitost stylu modelu Partner Tepee je založena na harmonických a vyvážených liniích. Silueta vozu budí již při prvním pohledu dojem odolnosti, propracovanosti a bezpečí. Je  zárukou, že na dlouhé cesty s rodinou se můžete vydat bez obav a s jistotou.
   
  Moderní a dynamický styl, který je pro vůz Partner Tepee charakteristický, může mít podle zvolené úrovně výbavy a díky různým doplňkům karoserie mnoho podob. Zákazník si může vůz upravit přesně podle svých představ a potřeb. Výsledný design a smysl pro detail jsou důkazem péče, se kterou designéři koncipovali tento pohodlný a praktický vůz. 
   
  Stylisté značky navrhli velmi výraznou přední část, která podtrhuje odolnost vozu Partner jako celku. Základem je mohutný nárazník oblých tvarů s širokým vstupním otvorem sání, který je pro značku Peugeot dnes již typickým stylovým prvkem. Velké přední světlomety mají elegantní protáhlý tvar a zasazení jednotlivých svítilen do tubusů vychází z estetického zpracování optických bloků u ostatních posledně uvedených modelů značky. Emblém lva je umístěn na „špici“ mezi předními světlomety a svým tvarem do V definuje křivky přední kapoty.
   
  Atraktivní přední část může mít podle zvolené úrovně výbavy několik podob. Provedení pěti částí, které ji tvoří, (přední nárazník, kryty mlhových světlometů, zakončení kapoty a spodní kryt nárazníku) může být pokaždé odlišné. Tato snaha o personalizaci přímo odpovídá očekávání cílové skupiny zákazníků vozu Partner Tepee.
   
  Nosná stylová linie, která začíná ve spodní části předního blatníku, stoupá přes výrazný profil podběhů kol a sloupek zkoseného čelního okna a plynule probíhá až k zadní části, harmonicky a plynule propojuje karoserii vozu jako celek . 
   
  O pozornosti věnované prosvětlení vnitřního prostoru svědčí rozměrné čelní sklo i provedení bočních stěn Peugeotu Partner Tepee. Rozměry prosklených ploch jsou opravdu velkorysé. Symetricky obrácená přední a zadní okna se významně podílejí na modernosti a dynamice siluety této nové osobní verze Peugeot Partner.
   
  Dokonalé začlenění kolejnic vedení bočních posuvných dveří pod zadním pevným okénkem nebo boční ochranné lišty, které věrně kopírují linii oken, jsou dalšími důkazy, že kvalita a propracovanost každého detailu byly pro návrháře Peugeotu prioritou.
   
  V zadní části najdeme mírně zaoblené výklopné dveře s oknem, které poskytují lepší přístup do zavazadlového prostoru. Světla jsou umístěna dostatečně vysoko, aby byla chráněna před drobnými nárazy. Mají podlouhlý tvar, což umožňuje maximální otevření okna zadních dveří a usnadňuje tak každodenní používání vozu.
   
  Zadní nárazník je také k dispozici ve více provedeních. U verze Outdoor na něj lze zespodu nasadit ochranný kryt.
   
  Partner Tepee má kompaktní rozměry srovnatelné s hatchbackem střední třídy: délka 4,38 m, šířka karoserie 1,81 m a výška 1,80 m.
   
   
  Praktický a pohodlně obyvatelný interiér
   
  Provedení interiéru je velmi přesvědčivé: masivní palubní deska, propracovaná ergonomie a praktické členění mnoha úložných prostorů, které mají cestující v kabině vozu k dispozici.
   
  Palubní deska s mohutnou středovou konzolí přispívá k pocitu bezpečí a pohodlí, který na palubě vozu Partner Tepee vládne. Vše přirozeně „padne do ruky“, ukazatele sdruženého přístroje jsou dobře čitelné a všechny ovladače jsou přesně tam, kde je čekáte. Kontrolky a tlačítka jsou ideálně rozmístěné na středovém panelu a řadící páka našla své místo na palubní desce.
   
  Místo řidiče je nejen prakticky uspořádané, ale také elegantní, a to díky šesti okrouhlým otvorům (výstupy vzduchu a odkládací prostory), které jsou rozmístěny okolo středového panelu a na krajích palubní desky. Tyto oblé a moderní křivky členěné strukturovanými, pravidelnými tvary středového panelu podtrhují osobitost stylového provedení interiéru vozu.
   
  Jednotlivé prvky palubní desky (podklady ukazatelů sdruženého přístroje, lišta palubní desky, kryty vzduchových výstupů a vnitřních klik dveří) mají v závislosti na úrovni výbavy různé konečné provedení, což umožňuje personalizovat styl interiéru vozu. 
   
  Komfort cestujících byl pro návrháře jednou z dalších priorit.
   
  Pohodlná sedadla nabízejí cestujícím vpředu dobré boční vedení. Výškově a osově nastavitelný volant a podle zvolené verze i sedadlo řidiče jsou zárukou, že každý najde za volantem ideální pozici pro řízení.
   
  Osoby každého vzrůstu se budou cítit v interiéru vozu Partner Tepee pohodlně. Vpředu je výška po střechu 1,02 m a šířka v úrovni loktů je 1,48 m.
   
  Cestující na zadních sedadlech se nachází o 20 mm výše než vpředu. Výška po střechu je 0,99 m a šířka v úrovni loktů 1,49 m. Rovněž prostor pro nohy je na zadních sedadlech velkorysý: od kolen k předním sedadlům zbývá 245 mm.
   
  A konečně délka obytného prostoru, která se měří od plynového pedálu k opěradlu zadního sedadla, dosahuje 1,72 m.
   
  Partner Tepee má délku hatchbacku střední třídy, ale na všech místech nabízí mnohem lepší obyvatelnost vnitřního prostoru. Díky bočním posuvným dveřím je navíc přístup na zadní sedadla maximálně pohodlný.
   
   
  3 samostatná zadní sedadla – více pohodlí a variability
   
  Sériově je Partner Tepee vybaven třímístným zadním sedadlem děleným 2/3 – 1/3, které je sklopné, výklopné do svislé polohy a zcela vyjímatelné. Pro uzpůsobení interiéru vozu různým potřebám je tak možné vyjmout část nebo celé zadní sedadlo.
   
  Pro další zvětšení variability vozu Partner Tepee je na přání k dispozici varianta se třemi nezávislými sedadly. Každé sedadlo je vybaveno sklopným opěradlem a opěrkou hlavy, která v zasunuté poloze kopíruje tvar opěradla a nebrání řidiči v zadním výhledu z vozu. Všechna tři sedadla lze snadno složit a vyklopit do svislé polohy nebo vyjmout.
  Zpevněná zadní část opěradla prostředního sedadla je opatřena dvěma držáky na nápoje. Pokud je opěradlo sklopeno, může sloužit jako odkládací plocha mezi dvěma bočními sedadly. Využít lze také dva stolky připevněné na zadní části opěradel předních sedadel.
  Inovativní a v této kategorii ojedinělá výbava dovoluje měnit interiér vozu podle přání a přizpůsobovat ho tak různým způsobům využití.
   
   
  Dostatek odkládacích prostor
   
  Partner Tepee je určen k rodinnému využití nebo aktivnímu trávení volného času. Je proto vybaven úložnými prostory všude tam, kde to bylo v prostoru pro cestující možné. Tyto otevřené, uzavřené nebo pod sedadly skryté prostory okouzlí malé i velké cestující. Odkládací prostory v úrovni palubní desky s celkovou kapacitou 12 litrů jsou stále po ruce a není tedy nutné hledat potřebné nezbytnosti v zavazadlovém prostoru. Věci lze uložit do:
  ·         Odkládací schránky v horní části za volantem,
  ·         Odkládací otevřené nebo uzavřené schránky spolujezdce, která může být podle zvolené verze i chlazená,
  ·         Boční přihrádky ve středové konzole na straně spolujezdce,
  ·         ISO přihrádky s protiskluzovou úpravou (pokud není vůz vybaven CD měničem),
  ·         Dvou přihrádek na drobné předměty pod vzduchovými výstupy ve středu palubní desky,
  ·         Vyjímatelného popelníku.
   
  Cestující na předních sedadlech mohou pro uložení různých předmětů nebo dokumentů využívat stropní odkládací schránku o objemu 12,5 l. Průhledy usnadňují hledání odložených věcí.
   
  Do kapes ve dveřích lze zasunout láhev o objemu 1,5 l a jednu plechovku.
   
  Ve spodní části u parkovací brzdy najdeme velkou přihrádku se dvěma držáky na nápoje, které jsou dosažitelné i pro cestující na zadních sedadlech. Do tohoto prostoru lze na přání umístit uzavřenou a vyjímatelnou konzolu, která nabízí dodatečný odkládací prostor o objemu 13 litrů.
   
  Zásuvky pod předními sedadly mají celkový objem 2krát 5 litrů a jsou k dispozici podle zvolené úrovně výbavy. Dále jsou v podlaze pod předními sedadly dvě schránky o stejném objemu 3,5 litrů. 
   
  Pro cestující vzadu se v podlaze nachází schránky s víkem o objemu 7 litrů, které jsou k dispozici podle úrovně výbavy.
   
  Malé odkládací kapsy pro potřeby cestujících na zadních sedadlech byly zakomponovány i do bočních posuvných dveří.
   
  Střecha Zénith - design, prosvětlenost a důmyslné úložné prostory
   
  Nová střecha Zénith s originálním designem zvyšuje komfort a pohodu na palubě vozu Partner Tepee. V pravém slova smyslu je prodloužením životního prostoru!
   
  Skládá se ze stropních odkládacích schránek, které důvtipně využívají volný prostor pod střechou, a ze čtyř oken velkých rozměrů zakomponovaných do střechy vozu. Okna příjemně prosvětlují vnitřní prostor pro cestující a poskytují větší výhled z vozu.
   
  Cestující na zadních sedadlech potěší průhled nad hlavami a se střechou Zénith pro ně bude cestování vozem Partner Tepee ještě příjemnější a zábavnější.
   
  Se střechou Zénith mají cestující v úrovni stropu k dispozici více než 80 litrů dodatečného úložného prostoru:
  ·         Příčnou stropní odkládací schránku
  ·         Úložný prostor vpředu uprostřed
  ·         Úložný prostor vzadu uprostřed s průsvitným dnem
  ·         Zadní schránku s dvojím přístupem (ze zadní řady sedadel a ze zavazadlového prostoru).
   
  Ve stropním panelu byly pro zadní sedadla umístěny tři okrouhlé ventilátory s jedním osvěžovačem vzduchu, které přispívají k pocitu pohody a příjemné atmosféře na palubě vozu.
   
  Při pohledu z exteriéru doplňují střechu Zénith specifické střešní lišty které mohou být podle potřeby umístěny podélně nebo napříč. Jsou tak dalším prvkem, který zvyšuje variabilitu vozu.
   
   
  Zavazadlový prostor
   
  Zavazadlový prostor nového vozu Parter Tepee je ve svém objemu vskutku velkorysý: 505 dm3 pod kryt (měřeno metodou VDA). A pokud je potřeba naložit objemné předměty, stačí využít variability zadního sklopného a vyjímatelného sedadla a kapacita zavazadlového prostoru může dosáhnout až 3000 litrů! To je více, než je potřeba pro přepravu horských kol!
   
  Pro milovníky surfu je možné vůz vybavit důmyslnou vnitřní zahrádkou. Ta využívá dostatečné výšky zadní části vozu a prostoru uprostřed stropní odkládací schránky. Je přístupná ze zavazadlového prostoru a umožňuje přepravovat předměty dlouhé bezmála 3 m!
   
  Pravidelný pravoúhlý tvar zavazadlového prostoru a jeho práh ve výšce 582 mm dovolují snadné nakládání a vykládání předmětů a zavazadel. Prostor je zevnitř dobře chráněn. Podlaha a boční stěny jsou opatřeny ochranným povrchem.
   
  Obsah zavazadlového prostoru skrývá před pohledy kolemjdoucích pevný kryt.
   
  Struktura poslední generace pro optimální bezpečnost cestujících
   
  Nový Partner Tepee, snadno ovladatelný a spolehlivý vůz, se vyrábí na platformě 2 (Peugeot 308-).gif skupiny PSA Peugeot Citroën. Tato struktura, uznávaná pro své jednoznačné kvality, nabízí vysokou úroveň bezpečnosti a prvotřídní jízdní vlastnosti.
   
  Z pohledu pasivní bezpečnosti je vůz vybaven třemi absorpčními kanály (spodní, střední a horní), které jsou schopny účinně rozložit energii při čelním nárazu a ochránit tak vnitřní prostor cestujících.
  Spodní absorpční kanál vzniká připojením dvou nástavců na podélný nosník, který doplňuje klasický střední kanál. Jedná se o princip převzatý z technologie modelu 407.
  Funkce třetí ochranné zóny je založena na výztuhách, které se nacházejí v horní části blatníků, a přenášejí nerozloženou část energie nárazu na sloupky čelního okna a na profily dveřních dílů.
  Pozornost byla věnována také oblasti spodní absorpční zóny v souvislosti s ochranou chodců při srážce s vozem.
  Při bočním nárazu zajišťuje ochranu cestujících zpevněný prostřední sloupek, úhlopříčné výztuhy a pěnové výplně ve dveřích, tzv. paddings, ale také struktura sedadel, která je schopna absorbovat část energie nárazu.
   
  Zadní nosník a prvky spodní části karoserie vzadu byly navrženy tak, aby v případě nárazu docházelo k jejich progresivní deformaci a snížily se tak náklady na opravy.
   
  Prvotřídní jízdní vlastnosti
   
  Pro bezpečné rodinné výlety je nový Peugeot Partner Tepee vybaven podvozkovými částmi poslední generace. Ty mu zaručují dynamické a spolehlivé jízdní vlastnosti za jakýchkoliv podmínek.
   
  Přední náprava nového vozu Partner Tepee typu Pseudo Mc Pherson se skládá ze spodních trojúhelníkových ramen, šroubovitých pružin, hydraulických tlumičů a příčného zkrutného stabilizátoru. 
  Technologické řešení vychází z dlouholetých zkušeností značky Peugeot v oblasti jízdních vlastností a bylo speciálně upraveno s ohledem na profesionální používání vozu.
   
  Zadní náprava je tvořena deformovatelnou příčkou, šroubovitými pružinami, hydraulickými tlumiči a příčným zkrutným stabilizátorem.
  Zadní tlumiče jsou umístěny ve skloněné poloze, podběhy kol tak zasahují do zavazadlového prostoru minimálně a jeho objem je maximální a optimálně využitelný. 
  Vůz vyniká spolehlivými jízdními vlastnostmi. Podle zvoleného motoru může být vybaven dvěma typy posilovačů řízení. Manévrování s vozem tak probíhá lehce a bez námahy.
   
  V obou případech se jedná o posilovače s variabilním účinkem. Pro benzinové motory a dieselové verze 1.6 HDI 75 a 90 k je hydraulické čerpadlo poháněné motorem řízeno v závislosti na otáčkách motoru. Pro ostatní verze HDI FAP byl použit elektrohydraulický posilovač, který mění účinek v závislosti na rychlosti vozidla a otáčkách kol řízené nápravy.
   
  Kotoučové brzdy na všech kolech nového Peugeotu Partner jsou zárukou účinné brzdné reakce bez ohledu na zatížení vozu. Vpředu najdeme chlazené kotouče o rozměrech 283 x 26 mm a vzadu plné kotouče 268 x 12 mm. Brzdění je razantní a výkonné.
   
  Pro vyšší účinnost brzdění jsou všechny verze nového modelu Partner sériově vybaveny systémem ABS s elektronickým rozdělovačem brzdných sil a podporou brzdění v kritických situacích.
   
  Další funkcí, která je spojena se systémem ABS, je samočinná aktivace výstražných světel při prudkém brzdění. Řidiči zezadu přijíždějících vozů jsou tak bez prodlevy upozorněni na nebezpečnou dopravní situaci a riziko nárazu zezadu nebo řetězové srážky se snižuje.
   
  Systém ESP (Electronic Stability Program) je k dispozici na přání pro všechny typy motorů a je kombinován s protiskluzovým systémem ASR a funkcí asistovaného rozjezdu ve svahu.
   
  Podle zvolené verze mají pneumatiky rozměr 205/65 R15 nebo 215/55 R16. Ty mohou být na přání zákazníka namontovány na hliníková kola.
   
   
  Široká řada výkonných a ekologických motorů
   
  Nový Partner může být poháněn 6 moderními a výkonnými motory: dvěma benzinovými  o objemu 1.6 l a s výkonem 90 k nebo 110 k a  čtyřmi dieselovými motory (1.6 HDI 75 k nebo 90 k a 1.6 HDI FAP 90 k nebo 110 k). Tato bohatá nabídka pokrývá široké spektrum používání vozu a splní požadavků všech zákazníků
  Nová odvozená osobní verze značky Peugeot může bez obtíží vyrazit do každého terénu. Je totiž poháněna motory, které vynikají nejen výkonem, ale také svými ekologickými parametry. Zejména nízkou spotřebu, ale také nabídkou filtru pevných částic FAP s aditivní technologií, který účinněji chrání životní prostředí a je k dispozici s dieselovými motory 1.6 HDI FAP 90 k a 1.6 HDI FAP 110 k.
   

   
  Motory
  1.6 16V
  1.6 16V
  1.6 HDI
  1.6 HDI *
  1.6 HDI FAP
  66 kW /
  80 kW /
  55 kW /
  66 kW /
  80 kW /
  90 k
  110 k
  75 k
  90 k
  110 k
  Objem válců (cm3)
  1587
  1587
  1560
  1560
  1560
  Počet válců
  4
  4
  4
  4
  4
  Počet ventilů
  16
  16
  16
  16
  16
  Palivo
  Benzin
  Benzin
  Nafta
  Nafta
  Nafta
  Maximální výkon
  66 kW při 5500 ot/min
  80 kW při 5800 ot/min
  55 kW při 4000 ot/min
  66 kW při 4000 ot/min
  80 kW při 4000 ot/min
  Maximální točivý moment
  132 Nm při 2500 ot/min
  147 Nm při 4000 ot/min
  185 Nm při 1750 ot/min
  215 Nm při 1750 ot/min
  240 Nm při 2000 ot/min
  Vstřikování
  Nepřímé vícebodové sekvenční
  Nepřímé vícebodové sekvenční
  Přímé ‘Common Rail’
  Přímé ‘Common Rail’
  Přímé ‘Common Rail’
  Přeplňování
  --
  --
  Turbo s fixní geometrií
  Turbo s fixní geometrií
  Turbo s variabilní geometrií
  Převodovka
  Manuální 5 stupňová
  Manuální 5 stupňová
  Manuální 5 stupňová
  Manuální 5 stupňová
  Manuální 5 stupňová
   
  */ : existuje také ve verzi 1.6 HDI FAP 66 kW / 90 k s turbodmychadlem s variabilní geometrií a funkcí overboost.
   
   
   
  Dokonale bezpečné řízení
   
  Ochranu svých cestujících zajišťuje Partner Tepee nejen zesílenou strukturou, ale také nabízí až šest airbagů (podle úrovně výbavy).
   
  Vpředu najdeme dva airbagy, přičemž airbag spolujezdce může být deaktivován a na přední sedadlo může být umístěna dětská sedačka.
   
  Pro případ bočního nárazu jsou cestující chráněni dvěma bočními (ochrana hrudníku) a dvěma hlavovými airbagy, které jsou k dispozici na přání.
   
  Všechna sedadla jsou vybavena tříbodovými bezpečnostními pásy, vpředu výškově nastavitelnými. Na sedadle spolujezdce vpředu a bočních sedadlech vzadu se nachází tříbodové úchyty Isofix k upevnění kompatibilní dětské sedačky.
   
  Zapnuté bezpečnostní pásy jsou prvotním předpokladem bezpečné jízdy. Kontrolka spojená se zvukovým výstražným signálem proto upozorňuje na nezapnutí bezpečnostního pásu řidiče.
   
  Z pohledu aktivní bezpečnosti pomáhá řidiči snížit riziko nehody například snímač poklesu tlaku v pneumatikách, který je v nabídce na přání.  Pomocí snímačů umístěných v každém kole měří systém výkyvy tlaku a teploty vzduchu v pneumatice. Rozpozná stav podhuštění nebo defekt a automaticky lokalizuje poškozenou pneumatiku. Informace řidiči předává prostřednictvím kontrolky na sdruženém přístroji nebo zvukového signálu.
  Tím, že systém neustále kontroluje tlak a v případě potřeby iniciuje dohuštění pneumatik, zvyšuje nejen bezpečnost jízdy, ale také zabraňuje zvyšování jízdního hluku, spotřeby paliva a opotřebení pneumatik.
   
  Na přání je také k dispozici omezovač a regulátor rychlosti. Aktivuje se jednoduše pomocí ovladačů pod volantem a umožňuje zadat rychlostní limit, který si řidič nepřeje překročit, nebo nastavit konstantní rychlost jízdy.
   
   
  Komfort a pohoda pro všechny
   
  S nabízenou komfortní výbavou budou pasažéři vozu Partner Tepee cestovat v těch nejlepších podmínkách.
   
  Vzduch z vytápění je rozváděn stejnoměrně do přední i zadní části kabiny a všichni cestující se tak mohou těšit z ideálních teplotních podmínek. U modelů vybavených střechou Zénith je rozvod doplněn ještě systémem sání a redistribuce vzduchu zepředu dozadu. Ten umožňuje větrat zadní řadu prostřednictvím 3 vzduchových výstupů umístěných u stropu. 
   
  Pro ochlazení interiéru za teplých dnů je podle zvolené úrovně výbavy u nového Partnera Tepee k dispozici sériově nebo na přání manuální klimatizace s vnitřní recirkulací vzduchu. Existuje i varianta automatické klimatizace, která je dvouzónová, což není v tomto segmentu obvyklé. Cestující mají možnost nastavení individuálních teplotních podmínek pro řidiče a spolujezdce zvlášť.
   
  Pro země se studenějším podnebím je u dieselových HDI motorů v nabídce přídavné topení. To využívá energie výfukových plynů k rychlejšímu vytápění kabiny a účinnějšímu odmrazení oken vozu. Ekologický systém tzv. „teplotní rekuperace výfukových plynů“ umožňuje rychleji a intenzivněji zahřát oběh vody. Zařízení je řízeno automaticky řídící jednotkou motoru a neprodukuje do atmosféry žádné dodatečné emise. Pro tyto země je určen i další doplněk – vyhřívané sedáky předních sedadel.
   
  Pasažéři ve voze Partner Tepee si mohou zpříjemnit jízdu využitím funkcí  multimediální výbavy, která je k dispozici na přání. V první úrovni je na přání k dispozici rádio s CD přehrávačem RD4 o výkonu 4 x 35 W kompatibilní s MP3. Dále může být sestava doplněna o měnič na 5 CD nebo hands-free sadu Bluetooth, která přenáší telefonní hovor prostřednictvím audio systému ve voze. Ta se ovládá ovladači rádia pod volantem a komunikace probíhá přes reproduktory rádia a mikrofon zabudovaný v konzole stropního osvětlení.
   
  Nový Partner Tepee může být vybaven celou řadou doplňkové výbavy, která usnadňuje každodenní řízení a používání vozu:
   
  ·         Zadní parkovací asistent je doplněk, který ocení řidiči zejména v městském provozu. Snímače zabudované v zadním nárazníku upozorní řidiče zvukovým signálem na přítomnost překážky v blízkosti zadní části vozu. U některých verzí jsou informace zobrazovány na multifunkčním displeji. Parkovací asistent může být deaktivován tlačítkem na středovém panelu. 
   
  ·         Automatické stěrače a samočinná aktivace potkávacích světlometů a funkce doprovodného osvětlení Follow me home, která  zhasíná přední světlomety s prodlevou a osvětluje tak okolí vozu při vystupování. Funkce může být ovládaná manuálně nebo automaticky, a to v případě, že je vůz vybaven samočinnou aktivací potkávacích světlometů.
   
  ·         Aby byla vnější zpětná zrcátka zaparkovaného vozu chráněna před poškozením, lze je elektricky sklopit. Tato funkce na přání může být ovládána manuálně tlačítkem umístěným u elektrického ovládání oken nebo automaticky při uzamknutí a odemknutí vozu dálkovým ovladačem centrálního zamykání.
   
   
  Partner Tepee Outdoor : pro všechny milovníky dobrodružství
   
  Název Outdoor, označení používané napříč modelovou řadou Peugeot, označuje verzi určenou „do terénu“. Reaguje na stále sílící poptávku po vozech se specifickým stylem a podvozkovými částmi upravenými tak, aby byly tyto modely uzpůsobeny k jízdě v terénu a po silnicích se špatným povrchem či nezpevněných cestách.
   
  Specifika vozu Partner Tepee Outdoor z hlediska dynamiky :
   
  ·         Zvýšené pérování, díky němuž je světlá výška  zvýšena o 10 mm,
  ·         Specifické rozměry pneumatik  215/55 R16,
  ·         Ochranný plechový kryt pod motorem.
   
  Partner Tepee Outdoor se tak snadno dostane i obtížným terénem až tam, kde začíná to pravé dobrodružství.
   
  Modifikované podvozkové části a specifické doplňky karoserie vypovídají o jeho „dobrodružném“ charakteru. 
   
  Patří mezi ně:
   
  ·         Orámování otvoru sání motoru v barvě šedá Lion
  ·         Chromovaná pouzdra předních mlhových světlometů
  ·         Vyztužená spodní část karoserie
  ·         Speciální spodní kryt zadního nárazníku v barvě šedá Lion
  Nárazníky jsou v černé barvě a sériově dodávané podélné střešní lišty dovršují osobitý vzhled vozu Partner Tepee Outdoor.
   
   
  Kompletní modelová řada

  ·          ABS + EVA
  ·          Dva čelní airbagy
  ·          Centrální zamykání
  ·          Elektrické ovládání oken
  ·          Plechová kola 15“
  ·          2 boční posuvné dveře
  ·          Pack Plus (dálkové ovládání, sekvenční ovládání oken, elektrická a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka)
  ·          Spodní okrasná lišta v předním nárazníku v barvě šedá lion
  ·          Nárazníky, boční lišty a zpětná zrcátka v barvě karoserie
  ·          Mlhové světlomety               
  ·          Manuální klimatizace
                 
   
  CONFORT
  PREMIUM
  ·          1 boční posuvné dveře
  ·          Výklopné zadní dveře
  ·          Stropní odkládací schránka
  ·          Kryt zavazadlového prostoru
  ·          Variabilní posilovač řízení
  ·          Ochranný kryt pod motorem
  ·          Pneu 215/55 R16
  ·          Specifické stylové doplňky Outdoor
  ·          Střešní lišty
  ·          Rádio RD4 s MP3
  ·          3 nezávislá sedadla ve 2. řadě
                 
   
  OUTDOOR
   
   
  Zjednodušená údržba s nižšími náklady
   
  Partner Tepee je vůz se snadnou a ekonomickou údržbou.
   
  Aby bylo možné snížit náklady na údržbu na minimum, byl použit koncept prodloužených servisních intervalů. Tento systém znamená že při pravidelných výměnách oleje nejsou měněny některé díly (vzduchový a pylový filtr, svíčky, palivový filtr, brzdové destičky).
   
  Servisní interval byl stanoven u dieselových motorů na 20 000 km nebo 2 roky a u benzinových 30 000 km nebo 2 roky. Rozvodový řemen se mění u dieselových motorů při 240 000 km a u benzinových při 160 000 ujetých kilometrech.
   
   
  Barvy / Potahy
   
  Nabídka barev karoserie u nového modelu Partner Tepee se skládá z 10 odstínů:
   
  Standardní barvy:
   
  ·         Bílá Banquise
  ·         Červená Ardent
  ·         Černá Onyx
   
  Metalické barvy:
   
  ·         Šedá Aluminium
  ·         Šedá Fer
  ·         Modrá Kyanos
  ·         Béžová Sable
  ·         Zelená Persamos
  ·         Červená Tourmaline
  ·         Šedá Moondust
   
  Celkem pět druhů čalounění a čtyři typy provedení interiéru odlišují jednotlivé verze modelové řady:
   
  Úroveň Confort :
   
  ·         Potahy : Rayediag
  ·         Výplně dveří: Mistral
  ·         Lišta palubní desky: šedá Bise
   
  Úroveň Premium – výběr ze 2 provedení interiéru:
   
  Provedení interiéru Grège
  ·         Potahy : Tempo Béžová
  ·         Výplně dveří: Mistral
  ·         Lišta palubní desky: šedá Alvar
   
  Provedení interiéru Cobalt
  ·         Potahy : Tempo Modrá
  ·         Výplně dveří: Mistral
  ·         Lišta palubní desky: modrá Worwag
   
  Úroveň Outdoor :
   
  Provedení interiéru Erable
  ·         Potahy : Spa
  ·         Výplně dveří: Mistral
  ·         Lišta palubní desky: šedá Alvar
   
   


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×