Přejít na obsah
test

Doplňující volby a další věci pro club


Supetr
 • Vážení přátelé peugeotů, přinášíme další novinky z dění našeho občanského sdružení.

  1. Doplňující volby do vedení clubu - vzhledem k rezignaci Mašinky a Martiny vypisujeme doplňující volby do vedení občanského sdružení Amis de Lion. Časový harmonogram voleb je následující:

  10.8. - 19.8. zaslání kandidátek osob, kteří chtějí do vedení. Na kandidátce by mělo být vaše ID, vaše jméno a krátký popis, proč kandidujete a co chcete změnit atd.

  20.8. - 21.8. zpracování přihlášek, umístění na web

  22.8. - 28.8. volba členů ze zaslaných kandidátek

  29.8. - vyhlášení výsledků voleb, a zvolení 2 členů vedení.

  Kandidátky zasílejte prosím do 19.8. na adresu info@peugeot-club.com. Očekáváme, že se sejde dost kandidátek, že je zde již dost lidé, kteří jsou ochotni pomoci a že volby nebudou tak tristní, jako vloni.

  2. Placené členství - z naší strany dlužíme všem členům omluvu za prodlení způsobené rezignací Mašinky, které nastalo jak při výrobě kartiček tak i při registraci do systému. Nyní zaučujeme jednoho z našich členů (medvěda) s celou agendou kartiček a placení, proto Vás prosím ještě o týden sečkání, než se to zaučí. Pak se již situace doufám stabilizuje a vše půjde tak, jak má.

  3. Kartičky - kartičky jsou již vyrobeny a balík putuje k nám. Během víkendu a příštího týdne budou kartičky rozeslány na Vaší adresu. Pro ty, co si nestihli kartičku objednat do konce června, je nový termín k 30.8.. Kdo bude mít zaplaceno do 30.8., tomu bude kartička vyrobena automaticky, není potřeba žádat o výrobu. Je ale potřeba si zkontrolovat, zda máte správně zadán VIN automobilu a SPZ.

  Další termín pro výrobu kartiček je 30.10.

  Zároveň během příštího týdne bude uveřejněn další partner, který poskytuje slevy, tentokrát jde o autorizovaný servis.

   Za OS Amis de Lion Ondra Malý.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×