Přejít na obsah
test

307 CC


Supetr
 • Model 307 CC tvoří sám o sobě syntézu základních hodnot značky Peugeot. Nicméně na druhé straně k originální duální siluetě zahrnující současně kupé a kabriolet, nabízející v každé konfiguraci čtyři místa, je řešení realizované designéry Peugeotu především dílem zasvěceným plastické kráse.

  Moderní přední část modelu 307 poskytuje svou přirozenou eleganci tomuto svůdnému kupé-kabrioletu o délce 4,32 m, který zachovává rozvor hatchbacku 307 ve prospěch prostornější obyvatelnosti.

  Všeobecná silueta 3♥7 CC nevykazuje žádné přerušení mezi velmi plynulou linií kapoty a čelního skla a skloněnými sloupky dveřních otvorů, což této skupině dodává dojem dynamiky již započatého pohybu.

  Jistě jako model 20♥ je i 3♥7 vybavený pevnou střechou skládanou do zavazadlového prostoru, která se tam automaticky přemístí pomocí vlastního mechanismu. Originální design podtrhují dvě světla v diagonále, vybavené svítivými diodami, stejně jako třetí brzdové světlo zabudované v namontovaném zadním krytu.

  Interiér 3♥7 CC překvapuje velkorysým prostorem pro 4 cestující.Tento prostor přejímá originální elementy z modelu 307, jako je palubní deska a bohatá konzola s početným vybavením pro komfort a bezpečnost.

  Výškově a hloubkově stavitelný volant je potažený kůží, zatímco celé čalounění je provedeno v kůži dvou barev - červené a béžové.

  Sdružený palubní přístroj umístěný naproti řidiči obsahuje kruhové chromované ciferníky

  a palubní telematika je soustředěná na obrazovce formátu 16/9, umístěné uprostřed palubní desky.

  3♥7 CC, vybavené koly z lehké slitiny o průměru 18’’, je na pařížském autosalonu prezentován v červené perleťové barvě se čtyřválcovým šestnáctiventilovým motorem, který dosahuje maximálního výkonu 130 kW (přibližně 180 k).

  Informace z peugeot.czZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×