Jump to content
test
Sign in to follow this  

307 CC


Supetr
 • Model 307 CC tvoří sám o sobě syntézu základních hodnot značky Peugeot. Nicméně na druhé straně k originální duální siluetě zahrnující současně kupé a kabriolet, nabízející v každé konfiguraci čtyři místa, je řešení realizované designéry Peugeotu především dílem zasvěceným plastické kráse.

  Moderní přední část modelu 307 poskytuje svou přirozenou eleganci tomuto svůdnému kupé-kabrioletu o délce 4,32 m, který zachovává rozvor hatchbacku 307 ve prospěch prostornější obyvatelnosti.

  Všeobecná silueta 3♥7 CC nevykazuje žádné přerušení mezi velmi plynulou linií kapoty a čelního skla a skloněnými sloupky dveřních otvorů, což této skupině dodává dojem dynamiky již započatého pohybu.

  Jistě jako model 20♥ je i 3♥7 vybavený pevnou střechou skládanou do zavazadlového prostoru, která se tam automaticky přemístí pomocí vlastního mechanismu. Originální design podtrhují dvě světla v diagonále, vybavené svítivými diodami, stejně jako třetí brzdové světlo zabudované v namontovaném zadním krytu.

  Interiér 3♥7 CC překvapuje velkorysým prostorem pro 4 cestující.Tento prostor přejímá originální elementy z modelu 307, jako je palubní deska a bohatá konzola s početným vybavením pro komfort a bezpečnost.

  Výškově a hloubkově stavitelný volant je potažený kůží, zatímco celé čalounění je provedeno v kůži dvou barev - červené a béžové.

  Sdružený palubní přístroj umístěný naproti řidiči obsahuje kruhové chromované ciferníky

  a palubní telematika je soustředěná na obrazovce formátu 16/9, umístěné uprostřed palubní desky.

  3♥7 CC, vybavené koly z lehké slitiny o průměru 18’’, je na pařížském autosalonu prezentován v červené perleťové barvě se čtyřválcovým šestnáctiventilovým motorem, který dosahuje maximálního výkonu 130 kW (přibližně 180 k).

  Informace z peugeot.cz

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×