Přejít na obsah
test

Supetr
 • Tak zatím co si tu čteme o nové, faceliftované 307 a dohadujeme se, zda se nám ten čumák líbí, nebo ne a jestli je více elektroniky v autě pro naši bezpečnost či v případě problémů spíše pro zlost, náš Peugeot nespí a servíruje nám další novinku. Pravda, z těchto fotek asi ve Francii nemají moc radost, neboť pravděpodobně uniklo něco, co by nemuselo tak rychle, ale my ty fotografie máme a rádi vám je představíme.

  Tak tedy, dámy a pánové přijíždí Peugeot 3008!

  Je tam těch nul nějak moc, že? Jasně, ještě není definitivní podoba 308 známá a my už máme MPV na její bázi... A koloběh dezinformací a dohad začíná nanovo. bude to ta čtyřkolka co má být společná s Mitsubishi? Nebo ne? Ale to přeci má být 4007, to SW na vysokém podvozku. Tak uvidíme sami, až se objeví nějaká oficiální informace, každopádně 3008 je tu a podle mého vypadá k světu. Navíc si myslím, že pokud je to ještě montáž, tak opravdu dobrá a hlavně, že takto vypadající auto má podle mě šanci se dostat do sériové výroby. Teď mluvím jen o tom fialovém, to modré uvádím jen jako příklad fantazie nedočkavců. I když společné znaky obě auta přeci jen mají...

  3008.jpg

  Tak co vy na to? Máte pozitivní zkušenosti s 307 SW? Nelíbí se Vám, že nejdou lehce demontovat zadní sedačky ve 407 SW? Vadí Vám neskladná kufr u 407 SW? Nechápete proč se jmenuje 206 SW, když nemá prosklenou střechu? A bude vůbec 308 SW, nebo "jen" 3008?

  Dejte vědět, prostor pro Vaše názory je pod článkem.

  Zatím ahoj,

  MichalZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×