Přejít na obsah
test

Vánoce 2007 s Peugeot-clubem


Supetr
 • Blíží se konec roku a po příjemné zkušenosti z loňského předvánočního setkání na Džbáně jsme se rozhodli pro letošní zopakování, ale na jiném místě.
   
  Vánoční sraz se tedy uskuteční v sobotu 15. 12. 2007 v restauraci „U Karla“ v pražských Chabrech, a to od 12 hodin.
   
  Náplní srazu je především setkání klubáků tváří v tvář spojené s příjemným pokecem a celkovým zklidněním v období předvánočního shonu.
   
  Mezi 14 – 17 hodinou proběhne bowlingový turnaj, herna sice prý disponuje dostatkem vybavení, nicméně pokud někdo vlastní vhodnou obuv, určitě se doporučuje s sebou přinést.
   
  Sraz začíná ve 12 hodin, tudíž bychom prosili o zvýraznění v přihlašovadle kolik lidiček bude chtít oběd a kolik bude potřeba večeří –  v restauraci budou na odpoledne připraveny „švédské stoly“, na které bude vybírán poplatek 150,- Kč za dospělou osobu (v ceně bude i pronájem sálu na bowling – 4 dráhy).
   
  Protože se jedná o „Vánoční sraz“ doporučujeme nezapomenout na dárky - když každý donese třeba 5 maličkostí, bude pod stromečkem plno a uvidíte, že i pro Vás prkotina může někomu udělat radost.
   
  S majitelem restaurace je domluveno, že v případě našeho zájmu nebude nic namítat pokud si doneseme na ochutnávku nějaké vánoční cukroví – tou dobou je předpoklad, že nám ještě nepoleze krkem, jako tomu bývá po Novém roce.
   
  Na setkání s Vámi se těší
   
  Medvěd a celé vedení Peugeot-clubu
  Přihlašovací formulář najdete zde:
  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×