Jump to content
test
Sign in to follow this  

Vánoce 2007 s Peugeot-clubem


Supetr
 • Blíží se konec roku a po příjemné zkušenosti z loňského předvánočního setkání na Džbáně jsme se rozhodli pro letošní zopakování, ale na jiném místě.
   
  Vánoční sraz se tedy uskuteční v sobotu 15. 12. 2007 v restauraci „U Karla“ v pražských Chabrech, a to od 12 hodin.
   
  Náplní srazu je především setkání klubáků tváří v tvář spojené s příjemným pokecem a celkovým zklidněním v období předvánočního shonu.
   
  Mezi 14 – 17 hodinou proběhne bowlingový turnaj, herna sice prý disponuje dostatkem vybavení, nicméně pokud někdo vlastní vhodnou obuv, určitě se doporučuje s sebou přinést.
   
  Sraz začíná ve 12 hodin, tudíž bychom prosili o zvýraznění v přihlašovadle kolik lidiček bude chtít oběd a kolik bude potřeba večeří –  v restauraci budou na odpoledne připraveny „švédské stoly“, na které bude vybírán poplatek 150,- Kč za dospělou osobu (v ceně bude i pronájem sálu na bowling – 4 dráhy).
   
  Protože se jedná o „Vánoční sraz“ doporučujeme nezapomenout na dárky - když každý donese třeba 5 maličkostí, bude pod stromečkem plno a uvidíte, že i pro Vás prkotina může někomu udělat radost.
   
  S majitelem restaurace je domluveno, že v případě našeho zájmu nebude nic namítat pokud si doneseme na ochutnávku nějaké vánoční cukroví – tou dobou je předpoklad, že nám ještě nepoleze krkem, jako tomu bývá po Novém roce.
   
  Na setkání s Vámi se těší
   
  Medvěd a celé vedení Peugeot-clubu
  Přihlašovací formulář najdete zde:
  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka
Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×