Přejít na obsah
test

Slevový program


Supetr
  • Po zaregistrování našeho Peugeot clubu u ministerstva vnitra je konečně možno začít využívat výhod, které z této registrace plynou. Jedna z hlavních výhod je možnost využívat slevy ať již od samotných prodejců a koncesionářů přes různé obchody s doplňky, autohifi až po restaurace. V tento moment není počet firem nabízející slevy nijak závratný, ale to se časem na 100% změní.

    Proto, abyste mohli začít využívat poskytované slevy ale musíte prokázat, že jste členem Peugeot clubu. Z tohoto důvodu, necháváme dělat členské plastové karty Peugeot clubu. Touto kartou se pak můžete kdekoliv prokázat a dostat slevu. Aby karta nebyla lehce zneužitelná, tak ten, kdo bude chtít využívat všech vyhod a služeb, které tato karta bude poskytovat, bude muset dat k dispozici SPZ svého auta a svůj VIN (číslo podvozku), pokud se někdo rozhodne některý z těchto údajů nezveřejňovat, tak to samozřejmě plně respektujeme, ale nezaručujeme, že využijete slevy u všech poskytovatelů. Čestní členové samozřejmě žádné auto nemají, proto si SPZ ani VIN nedoplní, ale kartu si samozřejmě mohou také objednat s tím, že ne všichni poskytovatele slev slevu poskytnout. Kteří poskytovatele budou pro poskytnutí slevy vyžadovat SPZ nebo i VIN, bude v tabulce poskytovatelů slev přehledně viditelné. SPZ a VIN si můžete doplnit ve své členské kartě. Toto ovšem znamená, že ten, kdo si koupí nové auto nebo bude mít jinou SPZ, tak si bude muset objednat kartičku novou, pokud se rozhodnete mít stále stejné autíčko, tak vězte, že časová platnost karty není nijak omezena. Cena kartičky bude 120 Kč, jak a kam tyto penize zaplatit se dozvite po kliknuti na VLASTNÍ ÚDAJE.

    karta.jpg

    takto bude clubová kartička vypadat, bude plastová bez embossu (placata) o rozměrech běžné platební karty s tl. 0,76 mm

    Pokud jste se rozhodli stát se konzumentem členských výhod, stačí po přihlášení kliknout na VLASTNÍ ÚDAJE a poslat peníze na náš účet. Karticky se vyrábějí v časovém intervalu rovnající se dvoum měsícům, čili každý lichý měsíc jde databáze do výroby.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×