Přejít na obsah
test

Rezignace předsedkyně klubu


Supetr
 • Vážení členové,

  Po zvážení všech pro a proti bych Vám touto cestou chtěla oznámit, že odstupuji z vedení Peugeot Clubu.

  Mám ještě v živé paměti, jak každá rezignace členů vedení vnesla mezi členy spíše vlnu neklidu, pochybností a také přiživila spoustu pomluv a dohadů, rozhodla jsem se spolu se svou rezignací i jasně uvést důvody, které mě k tomu vedou.

  Předsedu klubu jsem vždycky chápala jako silnou osobnost se schopností členy nejen stmelit, ale také celý klub někam směrovat. To vyžaduje nejen zapálení pro věc, ale také spoustu času a energie.

  Je pro mě trochu ironií osudu, že jsem se v době rezignace Medvěda stala předsedkyní, a zároveň změnila zaměstnání. Nečekala jsem, že mě moje práce natolik pohltí, že téměř zmizím z klubového dění. A místo toho, abych se naopak stala jeho každodenní součástí, a to nejen na fóru, stala jsem se spíš jeho návštěvníkem.

  Musím s obdivem uvést, že většina pro klub přínosných věcí, které se podařily v průběhu roku 2009, je dílem Petra Trávnička, který od loňského ledna klub kormidluje a který podle mého mínění naprosto splňuje všechno, co jsem uvedla výše na adresu klubového předsedy.

  Je ale potřeba, aby podobně fungovali i další členové vedení, což bohužel o sobě říct nemůžu. Vzhledem k tomu, že v příštích měsících musím z pracovních důvodů často do zahraničí a na další služební cesty, a že jsem již delší dobu ze své neaktivity na P-C dost nešťastná, musela jsem celou věc zvážit a rozhodnout se tak, aby Peugeot Club dál pokračoval v rozvoji, aby měl funkční vedení a díky jeho činnosti i řadu spokojených členů.

  Důvody rezignace jsou tedy osobní, ale nikoli v tom smyslu, že odcházím kvůli rozepřím uvnitř vedení. Doufám, že můj návrh, aby se Petr Trávniček stal předsedou sdružení a do vedení vstoupil další z členů, který řádně kandidoval do voleb, není nijak opovážlivý.

  Děkuji za to, že jsem díky členství v Peugeot Clubu poznala řadu skvělých lidí a přeju všem hodně spokojených kilometrů se lvem na přídi.

  NetopýrkaZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×