Jump to content
test
Sign in to follow this  

Pozvánka do automobilové zkušebny


Supetr
  • Díky Vítovi Podlipnému (VP605) pro vás můžeme uspořádat exkurzi do automobilové zkušebny Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně (informace o zkušebně a jejím vybavení naleznete na http://www.mendelu.cz/autozkusebna). Exkurzi pořádáme v sobotu, 26. února 2005 ve dvou bězích - dopoledním od 9 do 13 hodin a odpoledním od 14 do 18 hodin. Každý běh má maximální kapacitu 15 osob.

    Přihláška ke stažení - prihlaska.doc

    prihlaska.rtf

    Pokud máte zájem o návštěvu této automobilové zkušebny, vyplňte přihlášku a odešlete ji na e-mail jiri.wolf@cbox.cz a v kopii také na e-maily podlipny@mendelu.cz a zoby@centrum.cz. Po obdržení přihlášky Vám obratem zašlu odpověď a termín, do kterého budete zařazeni. Po naplnění obou běhů, tj. 30 přihlášených osob, provedeme uzávěrku a další přihlášky již nebudeme přijímat (obdržíte vyrozumění o naplnění obou termínů). V případě extrémního zájmu o tuto exkurzi se pokusíme zajistit ještě další termín, například na léto.

    Jako malý bonus jsme si také připravili soutěž o to, který automobil bude v rámci exkurze otestován. Pokud máte zájem se do této soutěže zařadit a nechat si zdarma odzkoušet svůj vůz, nezapomeňte vyplnit i druhou část přihlášky s podrobnými údaji o vozidle. Podmínkou účasti v soutěži je bezvadný technický stav celého vozidla! (obzvláště nesmí být rozhozená geometrie a hlavně musí na 100% fungovat chlazení motoru!!). Z přihlášek do soutěže na místě (při zahájení exkurze) vylosujeme výherce.

    Nejvhodnější příjezdová trasa ke zkušebně je zakreslena na přiložené mapce – pojedete z ulice Drobného na Erbenovu, Černopolní a Zemědělskou. Na vrátnici MZLU se prokážete vytištěnou přihláškou. Budete vpuštěni do areálu, kde zaparkujete na parkovišti u bílé budovy se žlutými okny (zkušebna).

    Těšíme se na Vaší návštěvu

    Jirí Wolf (jiri.wolf)

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×