Jump to content
test
Sign in to follow this  

Poslední šance na stínítko...


Supetr
  • ... nebo velkou samolepku. Pokud byste jej chtěli , ale dosud jste váhali, tak již déle neváhejte. Příští týden jdou stínítka do výroby a nebude možno si jej v dohledné době znovu objednat. Takže, pokud si stihnete stínítko do 11.12.2003 večer objednat, ale hlavně zaplatit (počítejte s tím, že peníze jdou z banky do banky asi 3 dny), tak bude vyrobeno a zasláno na Vaši adresu. Doufám, že vše půjde tak rychle, abyste si stihli dát tento dáreček pod stormeček. Pokud si nebudete jisti, zda peníze přijdou včas, dejte nám o tom, prosím, vědět, abychom jej mohli i pro Vás zařadit do výroby, kdo nám nic neřekne a peníze přijdou pozdě, tak mu je vrátíme, ale odečteme si manipulačni poplatek 15 Kč (bankovní poplatky), proto se mi radši ozvěte, ať pak z toho nejsou nepříjemnosti.

    Pro ty, kteří neví, kde se dá stínítko objednat, tak opakuji, že je nutno se přihlásit (nahoře jsou dvě políčka kam zadáte jméno a heslo), po přihlášení stačí pouze v tomtéž místě kliknout na položku ZBOŽÍ a řídit se podle textu.

    A nakonec vám sděluji, že tuto formu prodeje (pro velice mizivý zájem) již opakovat nebudeme, proto kdo zaváhá, tak bude bez stínítka. Pokud bystě chtěli k tomuto tématu něco sdělit, tak můžete TADY. Děkuji za pozornost :-). masinka

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×