Přejít na obsah
test

Poslední šance na stínítko...


Supetr
  • ... nebo velkou samolepku. Pokud byste jej chtěli , ale dosud jste váhali, tak již déle neváhejte. Příští týden jdou stínítka do výroby a nebude možno si jej v dohledné době znovu objednat. Takže, pokud si stihnete stínítko do 11.12.2003 večer objednat, ale hlavně zaplatit (počítejte s tím, že peníze jdou z banky do banky asi 3 dny), tak bude vyrobeno a zasláno na Vaši adresu. Doufám, že vše půjde tak rychle, abyste si stihli dát tento dáreček pod stormeček. Pokud si nebudete jisti, zda peníze přijdou včas, dejte nám o tom, prosím, vědět, abychom jej mohli i pro Vás zařadit do výroby, kdo nám nic neřekne a peníze přijdou pozdě, tak mu je vrátíme, ale odečteme si manipulačni poplatek 15 Kč (bankovní poplatky), proto se mi radši ozvěte, ať pak z toho nejsou nepříjemnosti.

    Pro ty, kteří neví, kde se dá stínítko objednat, tak opakuji, že je nutno se přihlásit (nahoře jsou dvě políčka kam zadáte jméno a heslo), po přihlášení stačí pouze v tomtéž místě kliknout na položku ZBOŽÍ a řídit se podle textu.

    A nakonec vám sděluji, že tuto formu prodeje (pro velice mizivý zájem) již opakovat nebudeme, proto kdo zaváhá, tak bude bez stínítka. Pokud bystě chtěli k tomuto tématu něco sdělit, tak můžete TADY. Děkuji za pozornost :-). masinkaZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×