Přejít na obsah
test

Nová verze webových stránek Peugeot Clubu


Supetr
 • Dnešním dnem nastává další milník v našem Peugeot clubu. Chtěli jsme pro Vás připravit nějakou změnu, tak jsme to vzali z gruntu a na světě je nová verze www stránek Vašeho Peugeot clubu.

  Na stránkách se makalo ve dne v noci, od svítání do úplňku. Celá práce se na nás projevila totálním vyčerpáním a částečným zešednutím vlasů, ale snad naše úsilí nevpadne v niveč a bude aspoň částečně oceněno. :o)

  Stránky jsou mnohem interaktivnější (všechno je propojené se vším a všude se dá klikat :o))) ). Při registraci se člen zaregistruje přímo i do diskuse, takže odpadá dvojí registrace, která byla doposud nutná. členy Pro nás, zaregistrované, to už sice uplatnění nenajde, ale určitě to ocení noví členové. Další velice zajímavou novinkou je, že můžete dávat Vaše názory a náměty přímo pod článek, takže je vidět přímá reakce.

  Co se týče samotné funkčnosti stránek, tak technickými detaily by Vás mohl zahltit Ondra, ale snad nám všem bude stačit, že stránky fungují a plní svou funkci. Zajisté jsme jen lidé takže sem tam nějaká chybka se s novým projektem určitě objeví. Budeme velice rádi, když nám o ní napíšete, případně přidáte i nějaké zlepšení, je to přece Váš club, tak si ho utvářejte k obrazu svému. Své náměty posílejte buď na naše emaily, které najdete v kontaktech, nebo přímo piště do diskuze Club/Nové stránky Peugeot clubu

  ZDE PROSÍM ČTĚTE POZORNĚ :

  Velké dík patří Michalovi za vytvoření, aspoň z našeho pohledu, velice zdařilého desajnu. O desajnu můžete také říci Váš názor v anketě, která se nachází níž. Dále patří velký dík Masince, který si musel pohrát se všemi doposud napsanými články a předělat je do nového formátu stránek. Nesmím samozřejmě zapomenout ani na Ondru, který to dal celé pomocí „péhápé“ do funkčnosti a snad si tady můžu trošku ohřát i já svou polívčičku :o)Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×