Přejít na obsah
test

Nahrávání fotografií na server


Supetr
 • Tak už se nám povedla další věc, od dnešního dne si můžete nahrát sami fotky svého miláčka na server, aby fotky mohli vidět i ostatní. Při přihlášení Vám pod položkou VLASTNÍ ÚDAJE přibyla další možnost FOTOGRAFIE. Když na ní kliknete, objeví se Vám stránka pro nahrávání fotek na server. Pokusil jsem se to tam napsat jakžtakž pochopitelně (mašinka to pochopil, takže to snad pochopí i ostatní :-) ), přesto připomenu hlavní zásady:

  1. Server nekontroluje, jestli již na serveru fotografie jsou. Pokud tam již fotografie je, tak se tato fotka bez upozornění přepíše!

  2. Formát fotek je hlídán, podporujeme pouze JPEG, takže Vaše fotografie MUSÍ mít koncovku jpg nebo jpeg.

  3. Velikost fotek zatím nebudeme ovliňovat, ale doporučuji použít pro náhled fotek rozlišení 128x96 a pro velkou fotku rozměr 640x480 pixel.

  4. Zároveň je zavedeno omezení na 150kb na jednu fotografii (pokud použijete rozlišení 640x480 při kompresi cca 60-70%,tak výsledná fotka bude mít kolem 70 kb :-) ). Hlídejte si to! Pro modemisty: Nahrání fotky velikosti cca 100 kb bude trvat asi tak 20 sekund, takže buďte trpěliví.

  Hlavně pozor na bod 3, aby náhledy fotek měli skutečně rozměr těch cca 128x96 (plus minus autobus, ale proboha ne, ať má náhled fotky stejnou velikost jako fotka sama !!!!)

  Pokud si chcete dát fotku i do diskuze, tak postup je následující: Až si nahrajete všechny fotky, tak si zapamatujte číslo fotky, kterou tam chcete. Pak si klikněte na DISKUZE, vyberte NASTAVENÍ/VOLBY - oprava vašeho nastavení, a do položky URL VAŠÍ FOTKY (dříve AVATAR) zapište tuhle adresu:

  http://www.peugeot-club.com/club/jpg/IDclena_tn_cislofotky.jpg (Př: mám ID 2 a chci fotku číslo 5, tak napíšu: http://www.peugeot-club.com/club/jpg/2_tn_5.jpg ). Doufám, že je tohle srozumitelné.

  No víc už k tomu asi není potřeba co dodávat, takže nahrávejte!!! A kdyby něco nefungovalo, tak to napište sem, nebo mi napište na mail ondrej.maly@kobranet.cz. A pokud mi chcete napsat kladné i záporné ohlasy, tak samozřejmě taky, poslouchám.

  PS: Trochu se vytahujem: Co jsem koukal, tak jsme první automobilovej club, který tohle nabízí. A ani v zahraničí to není běžný.... No nejsme my světoví?Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×