Přejít na obsah
test

Informace o platbě za členství pro rok 2009


Supetr
 • Vážení členové,

  Blíží se konec roku 2008 a se vstupem do roku nového bychom rádi nastartovali některé změny, o kterých se na klubu vedou živé diskuze již delší dobu.

  Jednou z priorit pro příští rok je právě dokončení a oprava hlavní webové strany klubu. Po přechodu na nový web zůstalo několik sekcí nedokončených či nefunkčních a naší snahou je tyto nedodělky odstranit.

  I nadále chce klub podporovat klubové srazy a další aktivity členů Peugeot Clubu. K tomu je samozřejmě potřeba získat finanční prostředky. Klubovou pokladnu plní vedle příspěvků řádných členů i prostředky získané od partnerů klubu, z inzerce nebo prodejem v e-shopu.

  Po zvážení všech možností se vedení Peugeot clubu usneslo, že dojde k navýšení platby za řádné členství pro rok 2009 o 100,- Kč, tj. na částku 400,- Kč pro NOVÉ řádné členy. Stávající řádní členové si mohou členství prodloužit za částku ve stávající výši, tj. za 300,- Kč, vše s platností od 1. 11. 2008.

  Děkujeme tímto všem, kteří se rozhodnou pro řádné členství a podpoří tím kroky, které – jak doufáme – nasměrují klub tak, jak si právě jeho členové přejí.

  Hodně štěstí nejen za volantem přeje vedení P-C.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×