Přejít na obsah
test

Doplňující volby do revizní komise


Supetr
 • Volby jednoho člena revizní komise.

  Předem se omlouvám za zdržení této volby, které zapříčinilo, že naše občanské sdružení má již nějaký ten čas pouze dva ze tří členů revizní komise. Pro uklidnění Vás všech musím napsat, že během tohoto "bezvládí" nikdo z nás tuto skutečnost nijak nezneužil už jenom proto, že v této době nebyly k projednání žádné finanční záležitosti. Ale pokud se někomu zdá, že chybějící člen nějakým zásadním ochromil běh občanského sdružení, tak se samozřejmě nezříkám zodpovědnosti. Snad dostatečným trestem mi budíž, že tyto volby vypisuji hluboko v noci, kdy normální lidé již dávno spí.

  Ale nyní k věci, ve foru se k této funkci přihlásili dva členové, jeden člen se mi ozval přímo. Mandát je do příštích řádných voleb, tj. srpen letošního roku. Zde je jejich seznam:

  Kandidát č. 1:

  Jméno - Radek Vycpálek

  Nick - Radek.V

  ID - 47

  OS - http://www.peugeot-club.com?clen=47

  Kandidát č. 2:

  Jméno - Jiří Masopust

  Nick - Georg

  ID - 474

  OS - http://www.peugeot-club.com?clen=474

  Kandidát č. 3:

  Jméno - David Ocetník

  Nick - Davy

  ID - 1016

  OS - http://www.peugeot-club.com?clen=1016

  Tak kandidáty již znáte a nyní je to na Vás. V níže uvedeném formuláři (díky Ondro ;-).gif) si vyberte svého sympatizanta a odevzdejte mu svůj hlas. Každý může hlasovat pouze jednou a před hlasováním musí být přihlášen, jinak se hlas nezapočítá.

  Hlasování začíná dnešním dnem, tj. 22.1.2004 a na hlasování máte celý týden, proto si svou volbu raději pořádně rozmyslete. Hlasovací formulář bude stažen 29.1.2004 ve 23:59.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×