Přejít na obsah
test

A je tu konec roku a rok nový


Supetr
 • Zdravím všechny příznivce vozů Peugeot a těchto stránek.Venku naplno převzala vládu paní Zima a zároveň se nám nachýlil konec tohoto roku. S koncem roku většina lidí hodnotí uběhlý rok a plánuje co s rokem nadcházejícím.

  Ale všechno hezky popořadě.Všechno tohle šílenství, které tu spolu prožíváme, začalo propukat koncem února roku 2002, kdy se spojila parta kluků vlastnících vozy Peugeot a rozběhla tyto stránky. Poděkování si hlavně zaslouží Mašinka, který tohle všechno zača. Ale asi po 3 měsicích se dostavil první problém v podobě neshod s vlastníkem domény.To ale kluky neodradilo, neváhali a požádali o přidělení domény com.Povedlo se! V červnu pak došlo i k významné změně v podobě designu stránek, designu na který jsme již dnes tak zvyklí. Za to patří další velké dík Ondru Malému. A další růst Peugeot-clubu byl zaručen.

  Členové přibývali jeden za druhým a tak se na obzoru objevil brzy další ze zlomových datumů a tím se stal datum prvního srazu našeho Peugeot-clubu.Termín byl stanoven na 12-14 července a místo, kde mělo dojít k rojení vozů se lvem ve znaku, bylo umístěno do krásné krajiny Jižních Čech.Ubytování bylo v kempu Řasná nedaleko Telče. Myslím si, že ti, co přijeli nemohli litovat a ti, co se nemohli dostavit, přišli o hodně. Společná fotka 20 lvíčat na malebném náměstí v Telči se opravdu povedla a místní občané i návštěvníci byli nadšeni. Hlavní organizátor Mašinka, dle mého mínění, položil laťku hodně vysoko. Utvořila se zde opravdu skvělá parta lidí se společnou vášní k vozům Peugeot. První sraz ještě neskončil a už se začalo domlouvat kdy se bude konat další akce ve znamení Lvů.

  Tohoto nelehkého úkolu se zhostil Master Tom.A několik dnů po návratu ze srazu jsme se mohli hlásit na další. Sraz se opět konal na Moravě, ale ani to neodradilo majitelé z Čech aby přijeli. Termín byl stanoven na 20-22 září a konal se v rodišti zakladatele našeho školství Jana Ámose Komenského ve městě Fulnek. Tento sraz pro svůj termín umístěný né zrovna do teplých dnů se již konal v chatkách. Ani na tomto srazu jsem nemohl chybět. Do Fulneku si svou cestu našlo mnoho lidí z předešlého srazu, ale i mnoho nových tváří se zde objevilo. Kdo přijel, pochvaloval si organizaci, které byla opět jak jinak než na výbornou. Staří známí zde probrali co nového na jejich autě přibylo a ti noví se pochlubili svými krasavci.

  Jak se Peugeot-Club rozrůstal, přibývalo i mnoho nového pro jeho členy. Začalo to tričky s logem Peugeot-Clubu a samolepkami. První kdo měl tu možnost obléct si trička byli účastníci prvního srazu. Pro druhý sraz byla opět připravena premiéra věcí nesoucí logo Peugeot-Clubu a to v podobě překrásných přívěšků na klíče a cedulek pod SPZ. Všechny tyto věci jsou nadále k dostání v eshopu. Ale Peugeot-Club chtěl poskytnout svým členům více a tak pro ně začal připravovat slevový program. Aby tak mohl učinit bylo téměř podmínkou stát se registrovanou institucí. Dne 25.7. se tak stalo a u ministerstva byla zaregistrovaná organizace pod názvem Amis de Lion. Tento den byl dalším z těch důležitých pro další rozvoj. Dnes již má Peugeot-Club téměř 400 členů a to svědčí o zájmu lidí o tyto stránky.

  Tak a máme tu rok nový. A tak nezbývá než popřát všem „Peugeoťákům“ a Peugeotům úspěšný „vjezd“ do roku nadcházejícího, do roku 2003. A co popřát Peugeot-Clubu? Snad jen stále se zvyšující zájem a tyto stránky, mnoho spokojených členů. A všem kdo se na tvorbě těchto stránek a vůbec celého Clubového dění účastní mnoho nových a tvůrčích nápadů.

  PS: I já se připojuji a všem kdo mě zná bych chtěl popřát úspěšné vkročení do Nového roku.

  Karel Netuka (cabrio)Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×