Přejít na obsah
test

23. sraz Peugeot Clubu, Šebetov 2008


Supetr
 • Rok s rokem se sešel a tak si Vás opět dovolujeme pozvat na již pátý ročník klubového srazu v Šebetově (okr. Blansko). Šebetovský sraz se bude již tradičně konat druhý víkend v červenci tj.  od pátku 11. července 2008 do neděle 13. července 2008. Ubytování je možné pouze ve vlastním zařízení – tj. ve stanu, v autě nebo v karavanu (s možností napojení na elektrický proud – cena dohodou) nebo pod širákem. Ubytování je možné klasicky na ploše jako každý rok, letos však máme k dispozici i vedlejší areál, kde si bude možné postavit stany (WC a umývárna je na ploše). Tudíž se nebudeme mačkat ;-%29.gif

  Nosné body programu zůstávají jako každý rok dva: grilované prasátko a orientační závod. Podrobnější nástin trasy a náplně orientačního závodu ještě včas upřesním – jedno je ale jisté – orienťák bude zaměřen na relaxaci a zdravý životní styl a nebude hodnocen ani na kilometry (délka správného průjezdu bude předem známá) ani na čas (nejedeme RZ na rallye, účelem je poznat krásy naší vlasti). Sraz chceme uspořádat tradičně jako čistě odpočinkový. Letošní motto je „Šebetov hrou“.  Pro maminky s malými dětmi budou připraveny soutěže zatím co tatínkové, bráškové a kamarádi budou absolvovat orientační závod.

  Tak jako vloni zůstává možnost objednat si snídani na sobotu nebo neděli a sobotní oběd – gulášek (bude na něj přestávka mezi etapami orientačního závodu). Ostatní jídlo má každý sám ve své režii (kdo přijede v pátek, tak si může koupit to, co se tam běžně o víkendu večer nabízí (klobásky, párky, makrely, kuřecí křidélka). Jinak si každý může cokoli a kdykoli ohřát na otevřeném ohni. Pro maminky je v hospůdce k dispozici mikrovlnka pro ohřev dětské stravy.
   
  Cena za sraz je stanovena na 300,- Kč za osobu pro řádného člena (a jeho nejbližší rodinné příslušníky či partnera) a 330,- Kč za osobu pro ostatní členy (poplatek za ubytování, vstup do bazénu, prase, příspěvek na ceny a režijní náklady). Děti do 2 let zdarma. Děti od 2 do 10 let - 100,- Kč (příspěvek na ceny, prasátko...). Účastníci, kteří přijedou pouze na sobotní program (orientační závod) přispějí částkou 100,- za posádku.
   
  Je možnost objednat si srazové tričko, velikost, barvu a zda pánské, dámské či dětské napište do fóra. Podrobnosti o tričkách naleznete na fóru http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=39860 – kam pište veškeré dotazy ohledně triček a závazné objednávky. Uzávěrka triček je 20.6.2008 – v ten den již musí být částka za trička uhrazena na klubovém účtu.
   
  Cena za snídani je 50,- Kč včetně kávy nebo čaje. Na výběr bude ze tří jídel:
  1 – obložený talíř, pečivo

  2 – párky, pečivo

  3 – sladký talíř (nějaká buchta nebo koláčky)

   
  Platbu za sraz (tj. 300,- Kč nebo 330,- Kč za osobu – snídaně a gulášek se platí až na místě) zašlete na účet 106206306/5500, jako variabilní symbol uveďte svoje ID člena a specifický symbol 23.
   
  Na přihlašovací formulář zadejte prosím počet účastníků, plánovaný příjezd a zda chcete zajistit sobotní obědový guláš a počet porcí, snídani na sobotu a neděli a jakou snídani chcete (napsat počet snídaní x typ snídaně).
   
  Např. Trundik, 2 osoby, pátek, guláš 2x, snídaně So 2x1, Ne 1x1a1x3.

  nebo Chinchila, 1 osoba, sobota, jídlo ne.

   
  Uzávěrka přihlášek je 30.6., v tuto dobu již musí být platba připsána na klubovém účtu.

  Potřebujeme vědět, jak velké prase objednat a kolik jídla na snídaně budeme muset zajistit...

   
  Nástin programu:
  Pátek 11.7.
  00:00 až 24:00 příjezd účastníků, večerní posezení
   
  Sobota 12.7.
  00:00 až 9:30  příjezd ostatních účastníků srazu

  08:00 až 09:00 snídaně pro ty, kteří již budou na místě (a budou mít snídani objednanou)

  cca 9:15  rozprava před orientačním závodem

  cca 9:30  start prvního soutěžního vozu

  cca 11:30  návrat první posádky z I. etapy závodu

  11:45 až 13:15 oběd v areálu – guláš, příp. jinde dle vaší chuti

  cca 13:30  start první posádky do II. etapy závodu  

  cca 16:30  návrat z II. etapy

  cca 19:00  prasátko a večerní posezení

   
  neděle
  08:00 až 09:00 snídaně pro ty, kteří budou mít objednáno

  10:00   vyhlášení výsledků orienťáku

  11:00 až večer  volný pohyb, odjezd

   
  Definitivní časy ještě budou upřesněny před zahájením srazu (např. je pravděpodobné, že orienťák vyhodnotíme ještě v sobotu večer...). Změna (zejména rozšíření) programu vyhrazena.
  volný program – soutěže
   
  Sobota  cca od 14:00 dětské soutěžení

  cca od 17:00 soutěž o nejlepšího utopence

   
  Pravidla pro pohyb v areálu koupaliště Šebetov
   
  Po příjezdové cestě jezdit co nejpomaleji.

  Parkování je v případě pěkného počasí zajištěno na travnaté ploše nad koupalištěm. Na této ploše jezdit opět co nejpomaleji, žádné prudké rozjíždění ani brzdění. Pokud někdo plánuje více výletů po okolí, tj. bude častěji přijíždět a odjíždět, ať prosím parkuje mimo tuto plochu.

  V případě nepříznivého počasí bude parkování zajištěno u příjezdové cesty a pod koupalištěm.

  Pokud budete chtít přijet se svým čtyřnohým kamarádem (pejskem)- oznamte to v přihlašovadle. Pejsek musí mít s sebou náhubek a vodítko! (Pokud není pejsek agresivní nebudeme ho samozřejmě nutit mít náhubek). Pohyb psa je omezen pouze na prostor kolem kiosku (nikoliv na travnatou plochu a už vůbec ne kolem bazénu) a na prostor k místu ubytování.

  Pohyb se sklem (většinou pivní půllitry) je vymezen pouze na prostor kolem kiosku! – toto pravidlo bylo v minulých letech hojně porušováno, proto Vás předem důrazně žádám o jeho dodržování !!!

  Těšíme se na Vás!!

  Kontakty na organizátory:
  Jirka Wolf  723 223 323, info@jwolf.cz, ICQ 246088638 – vedoucí dopravní sekce

  Trundik  777 125 201, vladtrunda@volny.cz, ICQ 192843108 – vedoucí pro ubytování a stravu

  Ch.i.n.ch.i.l.a 775 958 460, wolfova@jwolf.cz, ICQ 198668178 – sekretariát a zdravotník

  a přípravný kolektiv

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×