Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znáte někdo společnost Zaren ?


Gabriel 307

Recommended Posts

Zdarec lidičky,znáte někdo společnost Zaren? (www.zaren.sk www.zaren.cz )Máte někdo jejich výrobky?

Zrovna se měl doma maníka na prezentaci-měl MATRACI ZAREN 3D Orthopedic a PODLOŽKA ZAREN Relaxtherapy .

Matrace dobrá :super

[upravil dne 31/7/12 21:47 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pustil bych přes prách jedině Horsta s Gábi a Pepi Resslerem, když by odevzdali všechny šmuky. Zahráli by divadlo s kosmodívkami střílejíc po kapotách, prodali by auto posraný od holubů v nejbližším bazoši, matrace by si prodali navzájem a pak by hned vypadli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Achojky lidičky. Náhodou jsem našla nit na firmu Zaren. Jsem jedna z těch co pracovalo pro danou firmu. Z klasického podomního prodejce z nás udělali \"\"obchodního zástupce\". Naslibovali hory doly, ale skutek utek. Honili nás po všech možných čertech. Od baráku k baráku. Od rodiny k rodině. Díky doporučkám od hostitelů. Lidi jsou hloupí, že doporučka dávaji. Firma naslibovala dvouměsíční fix, ale nikdo ho nedostal...kde se stala chyba. Otázka zní, proč jsou ty výrobky tak předraženy? jo, někdo musí zaplatit, operátorky v call-centru, sekretářky, manažera. To bych mohla pokračovat do nekonečna. Jen nějak zapoměli na obchoďáky. Šak co, charita. Nejlepší na tom je, že dojedete na schůzku. Někdy i 60 km od svého domova. V závěru zjistíte, že klienti už dané výrobky mají doma. Paráda- Jestli jsou kvalitní výrobky? posoudit nemůže. U firmy jsem otročila jen pár týdnů. Co říct na závěr? tyhle podomní prodejce bych nikdy nepustila přes prách svého domu. Existují i kvalitní spací studia. Vyškolený personál. Narozdíl od Zarenu, kde vám dají text. Ten na ukázce odříkáte a možná něco prodáte. Je to jen nenásilná manipulace s lidmi!!!!!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je to správné, za dvacet roků od převratu se mohli lidé už něco naučit a nenechat se vojebávat (je toho plná televize), viz do očí bijící penzisti,co chtějí štangli salámu a kávu zadarmo--nakonec skončí doma s dekama za 30 litrů a rvou si vlasy..., kdysi bych je litoval, ale dnes už neee, je skutečností,že svět je rozdělen na žraloky a ovce a ovce se bohužel nikdy neponaučí z vlastních chyb a musí být sežrány. Je to tvrdé ale život je tvrdý.

Když mi někdo takový podomní zvoní u dveří, ani neotvírám.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matrace není důvod nekoupit české, máme tu Tropico, Gumotex, případě ještě Purtex, všechno kvalitní firmy a minimálně Tropico a Gumotex ve svých cenovýt třídách špička, kterou Italský, neměcký, případně rakouský firmy nedokážou ničím ohrozit...

Jinak, k těm důchodcům nemám slov...někdy, když vidím, jak zmatení Ti lidi sou, tak mám sto chutí je ani neobsloužit, protože Vám řeknu, že to není žádná prdel, když Vám po měsíci stará paní brečí do telefonu, že má doma něco jinýho, než chtěla, jen proto, že už dávno zapoměla, co si objednávala...člověk si pak i přes veškerou svou snahu vyhovět jim, připadá zcela bezdůvodně jako ******...

Jinak musí být docela dobrý mít podobnou míru \"svědomí\" jako lidi pracující pro firmy Beck a pod... to se pak člověku dobře žije, když ho nesere, že okrádá lidi:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím, asi nemáte rodiče, prarodiče. Je to s nima těžký, ale jednou nás to také čeká, tak trochu úcty. Nemaj to jednoduchý, kdekdo se je snaží okrást, jsou starý, nemocný, sami, moc si nepamatujou. A buďte si jistý, že až do toho stádia dožijem taky, snad na nás nebudou jen hnusný... Já vím, že je to někdy těžký, taky je běžně potkávám... Trochu úcty a trpělivostí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pacho69

máme prarodiče a oni ty nabídky ignorují, jinými slovy nejsou nenažraní a nechtějí zájazd ,,zadarmo\'\', kde dostanou oběd a plno dárků..., jednou se poučili a u nich už žádné podvodné firmy nevydělají, je to taky o tom, že nejsou sami, stýká se s nima celá rodina, prostě žijeme jak nás naučili ti před námi a věřím, že se to jednou vrátí i nám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o úctu a trpělivost, tos mě asi nepochopil... Já nemám problém se staršími lidmi, ale zkus se vžít do situace, že se snažím pro toho člověka udělat max a nakonec si ještě připadáš jako svině, přitom si nic špatnýho neudělal:bojim To je důvod, proč má naše bábi zákaz cokoli podepisovat beze mě, je jí 65 a je úplně vpohodě, ještě pracuje a hlavu má úplně vpořádku, ale tím nátlakem a vyškolenejma řečma by ji donutili podepsat cokoli. Na druhou stranu, vím, že je kupa důchodců, na který jejich děti a vnoučata serou, nebo je v lepším případě ani nemají.:myslim

[upravil dne 22/4/13 14:55 od odee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Ozzym a taky se chovám k lidem, kteří mě vychovali tak, jak bych chtěl, aby se moje děti v budoucnu chovali ke mně. Nikdy by mě nenapadlo dát rodiče/prarodiče nikam do ústavu, pokud bych si nebyl na milión procent jistej, že se tam o ně dokážou postarat líp, než bych to zvládl já v domácích podmínkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy: Tak pokud nejsou sami, je to jednoduché, ne každý to může zajistit tak, že na ně prostě dohlídne.

odee: Chápu, že je to s nima těžké, nevědí co chtějí a když to z nich dostaneš, snažíš se jim pomoct, otočí se to proti tobě, znám to s blízkými. Zase bábi 65 je ještě v pohodě, bábi 80 už je trochu horší. člověk nemůže být u každého jejich rozhodnutí, nákupu. Posledně jsem \"potkal\" takovýho přičmoudlýho parchanta, co se pokoušel nějaké takové sotva chodící paní vytáhnout něco z baťůžku na jezdícím chodníku do kaufláče. Rozhodně jsem neměl chuť se prát, nevěděl jsem kolik jich tam je, tak jsem vytáhl foťák tak aby to dobře viděl a počkal jsem až zmizí. Je třeba se našetřit, aby bylo na stará kolena kde v klídku žít a též nebýt naobtíž dětem. Taky vidím, jak je to těžké, když prostě nemohu stihnout vše s čím bych jim chtěl pomoct, mě je líto, že nestihnu a jim je zas líto, že třeba musím zase omezit děti... Chtěl bych, aby tohle mý děti nemusely řešit.

Jinak si odee myslím, že jsi to opravdu ještě řešit nemusel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...