Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíma chladí len v pravidelných intervaloch-vyriešené.


parlament

Recommended Posts

Ahoj osadenstvo fóra,

stretli ste sa s podobným problémom?:Keď zapnem klímu(manuálnu),chladí vždy len krátku dobu.Počas jazdy sa zapne kompresor len na cca 5s každých 5km ustálenej jazdy.Potom vypne a celé sa to opakuje.Nevylučujem,že jav môže mať skôr časový priebeh a ubehnuté km sú nepodstatné.Dnes som to odsledoval počas jazdy a dala by sa podľa klímy nastaviť hádam aj GPS:)

Chladivo doplnené,neubudlo za rok takmer nič,únik nezistený.Ventilátor sahary funkčný(oba stupňe).Neviem čo s tým:myslim

Ďakujem.

[upravil dne 29/6/12 20:21 od parlament]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak s tým namŕzaním,to mi znie logicky,ale keď nebola otváraná..no nič,počkám či náhodou nemal niekto rovnaký problém,ale moc nedúfam.Mám totiž pech na samé originálne fajnovosti:)Ďakujem zatiaľ za ochotu pomôcť.Chcel som sa tu najskôr poradiť,než navštívim klimaservis a dúfal som v nejaké \"profláklé\" čidlo,ktoré vymením aj sám.Inak to bude musieť počkať po rozvodoch a iných dôležitejších veciach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:grr:grr:grr TAK A JE TO TU OPET chudakovy nechladi klima protoze mu nejakej EXOT naplnil davkou pro 2(slovy dvě auta) dalsi EXOT mu napise ze to je spravne

a chudak bude hledat nesmysly a pritom staci klimu odpustit !!!!!!!!!!!!!!!!!

:grr:grr:grr LIDI ZNOVU jezdete do servisu kde neco umej a vic myslete nez cist hovadiny od lidi ktery tomu nerozumej /znicite si auta a budete jen za blbce/ :grr:grr:grr

!!!!!!!!!!!!!!! NECH SI KLIMU NAPLNIT NA 575 A BUDE KLID :super

[upravil dne 12/5/12 00:18 od pp205]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PPčko já nenedávám tobě do Exotů a prosím i tebe o slušné chování. Možná nemám v pořádku údaje, ale to neznamená, že se budu chovat takhle...

parlament byl předpokládám v servise, já mám data z \"AUTODATA\" a shodli jsme se na jiném objemu. Možná máme data špatná a to tom tohle fóru je - poradit si :papa

[upravil dne 12/5/12 07:29 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PPčko já nenedávám tobě do Exotů a prosím i tebe o slušné chování. Možná nemám v pořádku údaje, ale to neznamená, že se budu chovat takhle...

parlament byl předpokládám v servise, já mám data z \"AUTODATA\" a shodli jsme se na jiném objemu. Možná máme data špatná a to tom tohle fóru je - poradit si :papa

[upravil dne 12/5/12 07:29 od koblih69]

Autodata pokud neco delas s autama tak 100% vis ze stojej za *OVNO !!!

Stejne jak ten exot co mu to plnil cerpal z autodat, ci dat z plnicky na klima/vnitrni databaze/ ktera cerpa z autodat.

2. vec pokud neco vis o autech tak kam bys nacpal 875g ???

velikost chladice atd. tohle je mozna mnozstvi pro dvojitou /predni a zadni/ ale ne do partnera.

Ano forum je o tom poradit, proto uz se tu dlouho nevyskytuju protoze cist rady vycisti vahu vzduchu atd fakt nemuzu.

nemluve o tom pokud by se mu vyparnik vice rozehral muselo by to nekde buchnout :D

A pokud si nejsi jistej v tom v cem radis tak radsi nic nerad, tim nic nezkazis.

[upravil dne 12/5/12 11:23 od pp205]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělám do aut ani vzdáleně a stejně jako ty jsem čerpal z nějakého zdroje. Každý se může mýlit, já nenapadám tvoje čištění vstikovačů, ty zase nech na pokoji moji váhu vzduchu. Protože na rozdíl od mě do aut děláš a tvůj servis jsem tu mnohokrát doporučoval ;)

[upravil dne 12/5/12 11:31 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělám do aut ani vzdáleně a stejně jako ty jsem čerpal z nějakého zdroje. Každý se může mýlit, já nenapadám tvoje čištění vstikovačů, ty zase nech na pokoji moji váhu vzduchu. Protože na rozdíl od mě do aut děláš a tvůj servis jsem tu mnohokrát doporučoval ;)

[upravil dne 12/5/12 11:31 od koblih69]

nic ve zlym ale borec si precte to cos mu napsal a zbytecne hleda problem jinde, protoze nepocita ze borec kterej mu to plnil nema ani tuseni jak klima funguje, protoze jinak by tam nenacpal to co tam nacpal.

tys mu potvrdil ze je to spravne, tak on pojede za nekym jinym a budou vymejslet hovadiny a menit vsechno mozny.

pok kdyz zjisti ze to bylo takovou hovadinou a on ci servis na tom stravi x dni stastnej asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasím, taky když mrkneš jedna z mých poznámek byla, jeslit toho tam nemá moc.

Sám víš, kolik máš poslední dobou času se tady objevovat, takže holt se tady melou i rady lidí kteří čerpají data z čeho se dá.

Ale k věci - jsou v podstatě 3 možnosti:

- odvéz to jinam

- proměřit pressostat jeslti to odpíná fakt vysokým tlakem

- a nebo prasácky a těžce neprofesionálně zkusit trochu vyfouknout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasím, taky když mrkneš jedna z mých poznámek byla, jeslit toho tam nemá moc.

Sám víš, kolik máš poslední dobou času se tady objevovat, takže holt se tady melou i rady lidí kteří čerpají data z čeho se dá.

Ale k věci - jsou v podstatě 3 možnosti:

- odvéz to jinam

- proměřit pressostat jeslti to odpíná fakt vysokým tlakem

- a nebo prasácky a těžce neprofesionálně zkusit trochu vyfouknout

100% to odpina vysokym tlakem

100% to odvezt jinam

100% prasacky upustit (alespon trochu, nebo hned zajet nekam kde to udelaji tak jak se ma)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...