Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čištění motoru??


Béďa

Recommended Posts

Možná je to zbytečná námaha - komplet čištění motoru můžeš mít za 300,-. Jen musíš jít tam, kde ti dovolí být u toho a ohlídat si, co přikryjou, jak to pak vyfoukají tlakovým vzduchem apod. Mytí benzínového motoru je pakárna a nedělal bych to, kdybych nemusel. Já jsem to dělal 3x a 2x byly problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arva je asi tak nejhorší, co na to jde použít, a ne nejlepší. Jinak je na to třeba wapka s horkou vodou v každém případě, když si to chcete mýt za každou cenu sami, jinak je to zbytečná námaha. Na některá místa taky není úplně od věci parní čistič, ale ten bývá ještě méně k dispozici než wapka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si daval tiež umyť, tuším za 200,- a nemal som žiadny problém (motor bol ako nový)pokiaľ to robia dlhšie a sú seriózni, tak si netreba dávať pozor. Teda radšej by som to zveril odborníkom,oni vedia na čo majú dať bacha.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALF: ale může se klidně použít Arva. Akorát je na trhu dost o mnoho lepších přípravků.

Jinak pokud to chceš mýt sám - ECU bych nevyndaval, konektory by měly mít těsnění. Akorát pár věcí zakrýt (zabalit do mikrotenu a přelepit krepovkou aby to proud vody nestrhl), a neprat vodu bezhlavě všude.

Jinak doporučuju ještě jednu drobnost - pokud máte novější auto se solidním lakem, přelepil bych klidně mikrotenem i blatníky - ty čistící přípravky jsou totiž dost agresivní a vždycky je nějak tím mytím rozstříknete... a zakrýt takto blatníky je práce na dvě minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wapkou bych motor nečistil protože efekt je k ničemu. Vysokej tlak akorát rozmete co může, voda se dostane kam by neměla, mastnotu neodstraní. Proto sem použil arvu. Celej kybl stojí pár korun a čistí to fakt dobře. Výsledek byl výbornej, námaha byla zbytečná tak možná dlouhodobějšího hlediska protože nemám spodní kryt motoru.

Myl sem motor vžycky jenom studenej a nikdy sem neměl problém.

Jinak nevím komu teče horká voda zahradní hadicí, mě teda ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Fusion

Wapkou bych motor nečistil protože efekt je k ničemu. Vysokej tlak akorát rozmete co může, voda se dostane kam by neměla, mastnotu neodstraní. Proto sem použil arvu. Celej kybl stojí pár korun a čistí to fakt dobře. Výsledek byl výbornej, námaha byla zbytečná tak možná dlouhodobějšího hlediska protože nemám spodní kryt motoru.

Myl sem motor vžycky jenom studenej a nikdy sem neměl problém.

Jinak nevím komu teče horká voda zahradní hadicí, mě teda ne.

My máme v hadici studenou vodu taky:D, ale k tomu wabku, co si tu vodu vohřeje sama, víme :P Ostatně jako každá normální parní wabka.

Jinak já jsme myl motor suchou párou, a co nebylo přišroubovaný, tak šlo dolu i bez jakýhokoliv chem. přípravku. Souhlasím s Oddiem, Arva je svinstvo, už nejen proto, že to poškodí PVC a gumové díly, ale hlavně proto, že je to pěknej sairait co se týče životního prostředí.

Takže motor, kdo nemá řádné možnosti, nechte umýt u odborníka :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne konzervace motoru...co je v oleji to nerezaci..a co je zasrane od oleje taky nerezavi :) vzhledem k tomu, ze mam pulku motoru od oleje tak.... tam trosku tece, tam to vzlina a uz to je hned..kdybych ho nechal umyt, musel bych nechat snad pretesnit uplne vsecko :)myslim, ze u strarsich motoru se to asi moc nevyplati...ad ta arva, pokud je to fakt zasrane od oleje, nepomuze ti ani arva. Ja jsem cistil starou prevodovku, ktera byla fakt zasrana od smiry a oleje ... arva, kartac...a ze by to nejak pomohlo teda nic moc ... a to sem to nechal natrikat pusobit dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem se takhle naumýval motorů na motorkách, tak nechápu, proč někdo trvá na tom, že si to umyje sám. Těch pár stovek vás nevytrhne a umytý motor asi to auto přežije (pokud vám to někde nevystříká jako mně). Hlavně je to o tom, že na myčce za to ručí - když mi to po umytí jelo na 3 válce, nehnul jsem se z myčky, dokud to nenašli a nevysušili. Potili se u toho asi půl hodiny a už byli dost nepříjemní, ale prachy jsem měl v kapse pořád ještě já. Taky zkoušeli ten trik typu \"už to muselo být nějaký podělaný předtím\", ale když jsem zaskočil do kanclu za šéfem, jestli by mi ten verdikt nedal písemně, tak toho nechali ;)

Ad \"Wapkou bych motor nečistil protože efekt je k ničemu\": Arva a podobné přípravky neslouží k mytí, ale k narušení (rozpuštění) olejového sajrajtu. Něčím to pak musíte opláchnout a tlaková teplá voda je nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jsem Arvou vyčistil pěkných pár kousků a taky to na kabeláž atd. nemělo vliv. Jenže to bylo před 15-20 lety, jak říká Oddie, už asi existují lepší přípravky. Jinak nic proti Arvě, jen jsem se snažil vysvětlit, že se to pak musí něčím opláchnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozatím jsem všechno umýval Arvou a nic se nepokazilo, oproti jakémusi narůžovělému roztoku na mytí motorů (nevím, k dostání v marketech). Oproti Arvě to moc nemylo a navíc to rozleptalo některé specifické plasty (konzistence žvíkašky a po pár dnech plast ztuhl).

Prozatím Arva je rozumná volba.

Má někdo nějaký dobrý tip na nějaký další mycí prostředek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 205ce D jsme myli motor Arvou a splachnout wapkou s teplou vodou (jde na ni prisroubovat saci hadice a tu hodit do kyblu s teplou vodou) a motor se krasne blejskal. Sice po uschnuti a startu trochu zasmrdel alternator (asi v nem bylo este trosku vody), ale 205ka moc dalsi elektroinstalace nema.

[upravil dne 3.5.0606 t3dsm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

no teplou vapku ti mohu domluvit v ČSAD a vejdeš se do 50,- :mrk

jinak já to meju naostro, zakrívání altíku a podobně jsem zkoušel a většinou to stejně nevydrželo, ale mám to 3x umyté a max chvylku blbli kontrolky

I HDičko sem myl WAPkou na ostro. Jde o to neprat vodu do řídící jednotky :)

Nastříka sajrajtem, třeba od želvy, počkat, naptat WAPkou, a zatím co to schne hrát si s hadrem. Akorát člověk nesmí chtít hned odjet.

Pak klidně vyndám všechny konektory, očistim je a vysušim. Kam tekhle zateče voda, tam se stejně normálně dostává alespoň trochu. U Nového auta se sběrnicí, bych asi odpojil baterku a zakryl jednotku, ale to je asi všechno.

Někdo tvrdí, že se motor nemeje vůbec, ale mě se líbí čistej a navíc, alespoň všechno prolezu jestli je to v pohodě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...