Přihlásit | Registrace

ID 1445 - T406

Osobní údaje

Řádné členství Ne Jak se stát řádným členem 
Jméno Tomáš KUPKA
Stát CZ
Povolání Manažer

Auta

Peugeot 206 CC 1,6 16V

Typ auta Peugeot 206 CC 1,6 16V
Rok výroby 2002
Výbava ABS, centrál na DO, el. okna, el. zrcátka, alu Ouragan 16"
Tuning Přední lampy
Hudba original :-(

Vaše názory

Přidávat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé club !

Ahojky, tak jsem viděla tvoje autí na stránkách 406ek a musím říct, že vypadá moc dobře ;)
Miroslav Svoboda (Medvěd), 28.03.2005 22:45
Ve čtvrtek 28.4.2005 pořádám menší srázek pažoutů z Prahy a blízkého okolí - srázek je pravidelně poslední čtvrtek v měsíci na parkovišti u ATC Džbán, po prohlídce aut se plynule přesuneme do nedaleké restaurace Šárka, kde velice chutně vaří a srázek se tam vždy příjemně ukončí. Občas se mi povede na srázek zajistit nějaké předvedení nového Peugeota, samozřejmě s možností usednutí za volant pro Ty, kteří mají zájem. Těším se, že mezi nás zavítáš - Medvěd (ID 824)
Jiří Herget (Gargamell), 14.12.2004 15:03
Zdravím. Ještě jeden dotaz. Nerozumím tomu problému se 17 kolama. V čem je ten problém, že tak trpí.
Jiří Herget (Gargamell), 07.12.2004 14:34
Vážený Tome schlédnul jsem Tvojí káru a musím uznat, že se jedná opravdu o velice povedený kousek. Ty kola jsou skutečně grandiozní. Mám 406ku 2.0 HDI 80kw a přemýšlím o čipu. Ovšem jsem v rozpacích. Ze všech stran se na mě hrnou informace že dobrý, bezchybný a na durhé straně zvěsti o tom, že to je odpis motoru atd. Zajímalo by mě tedy jaké máš zkušenosti ty. Jak dlouho jezdíš a jak se to podespalo na Tvém voze.Poslední otázka: Kolik se za ten čip dal (jestli se můžu zeptat). Káram zdar a dík za odpověď.
Ladislav Čený (Lala), 29.09.2004 21:40
Čau Tome.Zase jsem se jen na skok dostal k PC zitra zas frčím do Španělska a tak jsem si prohlížel Club stránky.V čera jsi mi napsal nazor na mojeho Lva, kdyby jsi ho videl před půl rokem tak by jsi se nestačil divit.V lednu my ho nějaký robertek před barákem v noci zapalil a věř že to od policajtů bylo nejhorší vzbuzení v mým životě.shořel miy celí předek takže i proto jsem to předelal na nový model.Těd když už zas verně slouží tak miy zas mynulí týden prošel nějaký parchant ze šroubovákem na zadním blatníku,no prostě jsem někomu trnem v oku.Jak jsem se tě ptal na ten chenger tak bych tě rád požádal jestli by jsi mi tedy napsal ty technické udaje.Vštšinu věci si shámím vzahraničí mam skrátka ktomu blízko, ale musím znat technický data.Ted ješte do zimy mam vlánu to nachipovat na 100kw.Jinak stema narazníkama jsem si už pohraval ale zůstalo to stát na tom že ty plasty jsem sehnal za nepřijatelnou cenu.Zdrvím Tě a dík za odpověd čau Lada.
Ladislav Čený (Lala), 12.09.2004 18:08
Čau Tomáši.Mám stejně předělaný auto viz foto na moji stránce,ale četl jsem že máš CD chenger k original Philipsu ja ho shanim a zatím bez uspěchu a ani jsem nikde nezjistil jestli to radio komunikuje i z jinýma značkama chengerů.Chci se zeptat jestli jsi to sháněl a když jo tek kde a zakolik.Dík za odpověd zdraví Lala.
Výhody řádného členství
1. Využívat slev u našich partnerů
2. Umístit si fotografie svého auta u Vašeho popisu
3. Využívat sekci Download ... více
Poslední příspěvek z fóra
Byli jste někdo na hokeji v Jihlavě? :papa http://pepito6 ... více
Stanovy ke stažení

Stanovy2010.pdf
Srazy
41. Sraz Peugeot clubu, Retro Park Sejfy - 15. – 17. 8. 2014 ... více