Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Víčko nádržky ostřikovačů


Gormen

Recommended Posts

Zdravím kolegové... Potřebuji cennou radu nebo dobrou duši. Nesháněl už někde někdo, nebo neválí se mu doma víčko nádržky ostřikovačů na 407 SW 2,0 HDi RHR ? Hold ruka nešikovná ve spěchu jsem otevíral před jízdou nádržku abych dolil, a víčko šup z pantíku ven a zůstalo někde na spodním plastovém krytu motoru... zkoušel jsme ho poklepat zespodu jestli nevypadne, prudká akcelerace i decelerace, ale nic... Ovšem po cestě na služební cestu, která hned následovala a já neměl čas hodit auto na zvedák už tam není. Koukal jsme po netu, a buď nevidím, nebo se prodávají leda celé nádržky a to minimálně 500 a výše :( Koupím klidně, pokud se Vám kluci doma válí, nebo pokud víte kde koupit. Díky moc Maro407

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

ja som tam použil šroubovane víčko z trojdecovej fľaše na zavaranie. Spravil som do neho dierky,pekne som ho oblepil čiernou izolačnou páskou,aj na hranach lebo potom to lepsie tesni a užto mám takto päť rokov a služi to. Ale pokiaľ si potrpíš natom aby to bolo origo tak si kúp nove :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...