Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dvouzonová klima P 307sw


tarbo11

Recommended Posts

Zdarec chlapi,mám dotaz,utekla mi po dvou letech náplň z klimy,to je celkem běžná věc,ale když zapnu klimu,tak strana spolujezdce má anahu chladit,ale řidičova strana pořád topí,i když stáhnu taplotu na LO.Může to být jen tím že utekla náplň,nebo je v háji i něco jiného?(Např .nějakej motor ovládání klapek a pod.)Dejte vědět.Zatím dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by ti utekla úplně náplň,tak nebude chladit nic a ani se nesepne klima.....pokud ještě klima chladí a jedna strana topí tak odešla servoklapka přepínání teplo zima na této straně a s klimou jako takovou to nemá nic společného....klapka reaguje dle teploty nastavené na klimě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tarbo11 :bacha
Pravidla fóra:
1. Používat Hledání
Než položíte dotaz, použijte HLEDÁNÍ, naleznete jej v horní liště fóra


Po zadání "oprava klapek klimatizace" vyjede mimo jiné tohle téma: http://www.peugeot-club.com/topic/77282-oprava-ovladani-klapek-klimatizaceádání-klapek-klimatizace/?hl=%2Bsada+%2Boprava+%2B307#entry1220984

Přečíst a vyměnit :aut Jinak foto pro představu ZDE 

Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo ;) Já jen, že není úplný nováček, tak mi to nedalo. Sám se o těch klapkách zmiňuje, a kdyby pátral, tak najde témata, kde jsou ty jeho příznaky popsány :myslim

FAP je kapitola sama pro sebe. Tam bych dal bod do pravidel, že kdo se na něj zeptá, tak pak kupuje na ofiko srazu všem účastníkům pivo :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...