Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Náhle nestartuje


gerrald

Recommended Posts

Včera jsem normálně dojel a vypnul motor. Asi po hodině jsem chtěl odjet, naskočily budíky, kontrolky, žhavení a cvaklo relé a konec. Na displeji se opět ukázalo sešlápni spojku brzdu a startuj. Při dalším pokusu to samé. 

P.S. Poradí někdo jak sundat krabici s pojistkami z baterky, abych mohl zkusit případně jinou?

 

 

 

508 SW, elektronický klíč, 2.0 Hdi, 100kW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Navážu se svým problémem. Kvůli dobíjení jsem měl odpojenou baterii (měl jsem jí vyndanou z auta) a opětovném zapojení 508 nestartuje :grr 
Mám bezklíčkové startování a po zmačknutí tlačítka je slyšet jen 2x cvaknutí. Baterii jsem odpojoval dle návodu - čekal jsem několik min. než auto usne. Po zapojení jsem čekal víc jak 1 min. se zapnutým zapalováním (zmačknuté tlačítko bez brzdy) a až po té zkoušel startovat. Jinak vše funguje normálně. Zamknu, odemknu, nikde žádná chybová hláška, vše funguje - log chyb prázdný.
Nějaký tip? Je možné, že to je jen baterkou? Ale před odpojení startovala v pohodě :myslim 
Ta jednotka ochrany je prosím co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň vidíte, jak jsem si ho dal pěkně stranou, že fakt nebyl problém ho přehlédnout :D :aut Hlavně, že jsem si nechal povolenou tu matku a vůbec mi nebylo divný, že jsem měl u ráčny vyndanou 13 i 10 ořech (13 na odpojení kabelu webasta) :D Jinak xenony taky svítí :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Nazdar vo spolok, mám podobný problém ako kolega gerrald. Jedná sa o Peugeot 508 2,0 HDI 2011 rok. Manželka chodí do roboti s autom. Ráno štart bez problémov, podvečer už iba cvakanie. Na displeji vypisuje šetrenie energie. Štartér som vymontoval zapojil na priamo funguje. Založil naspäť zase len cvakanie. Na koniec som auto naštartoval, spojením dvoch kontaktov na štartri. Manželka s ním došla domov 30 km. 
Potom som skúsil štartovať, štartuje normálne. 
Chyba????

Ďakujem za pomoc a odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...