Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koniec 807


romarosa

Recommended Posts

Peugeot zrušil minulý rok výrobu našich jedinečných miláčikov.  :bojim  :bojim  :bojim . To čo je dobré zrušia... Lebo redukujú výrobu a 807 sa predávala najmenej... Nadčasové vozidlo od 2002 minimálne úpravy a stále sa predávalo. Jazdím na tom type vozidla už desať rokov. Absolútna spokojnosť, žiada závažná oprava, len bežne opravy v rámci opotrebenia. Máte aj vy podobné skúsenosti? Alebo ste našli adekvátnu náhradu? Našiel som si ešte jeden skoro nový autobus tak dúfam že  vydrží Ďalších 10 rokov. Jeden mi ostal voľný teraz voľný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

tož fauvé svýho Sharana stále xichtozvedá, takže jakás-takás náhrada tu je, pokud člověk nelpí na francouzích, akorát toho prostoru v kufru taky nějak ubývá ... anebo se pak podívat po asiatech ... já nejsu rasista :-)

jinak co se týče spokojenosti zejména po stránce oprav, no zrovna já se svým kouskem bych se neměl moc ozývat, statisticky jsem asi dost mimo průměr, holt smůla se lepí, ale kdyby to bylo tak zázračný u všech ostatních, řekněme třeba srovnatelný s první generací Oktávky, tak má tohle fórum tak maximálně třetinu příspěvků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎17‎. ‎4‎. ‎2015 at 10:10, Medvěd napsal:

Co jsem slysel, tak od prazdnin to ceka i Expert/Jumpy/Ullysee - pry kvuliva emisnim normam

Tak tuhle trojku si myslím že dost dobře nahradí Traveler a jeho sourozenci. Fakt je že s náhradou za 807 ještě nevylezli a díky módní vlně holčičích teréňáků asi hned tak nevylezou. Takže kdo bude chtít zůstat u značky a prostorného auťáku tak bude muset jít taky do Traveleru já jsem si ho projel a myslím si že bych se s tím dokážu smířit že náhrada je o dimenzi větší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...