Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 - buchanie od motora pri studenom starte


Lubos1

Recommended Posts

Stalo sa mi to uz asi 3 krat. Nevenoval som tomu moc pozornost, ale ked sa mi to stale zas dnes rano, tak ma to uz nasralo.

Rano bolo -2°C, sadol som do auta, nastartoval a pomaly som sa rozbiehal. Auto samozrejme dusi par desiatok metrov, co vsak nie je problem, lebo je to studene...ale ked som preradil na dvojku a pridaval som, zacalo mi nieco dost silno buchat od motora, pricom sa este viac pridusil. Potom to prestalo a vsetko bolo OK.

Volal som do servisu a spomenul som im to, samozrejme o tom este nekdy nepoculi :(

Vraj to daju na diagnostiku. Ta samozrejme neukaze nic. Nemali ste niekto takyto problem? Dik.

Mam 307 1.6 16V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by Lubos1

Stalo sa mi to uz asi 3 krat. Nevenoval som tomu moc pozornost, ale ked sa mi to stale zas dnes rano, tak ma to uz nasralo.

Rano bolo -2°C, sadol som do auta, nastartoval a pomaly som sa rozbiehal. Auto samozrejme dusi par desiatok metrov, co vsak nie je problem, lebo je to studene...ale ked som preradil na dvojku a pridaval som, zacalo mi nieco dost silno buchat od motora, pricom sa este viac pridusil. Potom to prestalo a vsetko bolo OK.

Volal som do servisu a spomenul som im to, samozrejme o tom este nekdy nepoculi :(

Vraj to daju na diagnostiku. Ta samozrejme neukaze nic. Nemali ste niekto takyto problem? Dik.

Mam 307 1.6 16V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

No neviem, oteplilo sa, ale rano mi to pri rozbiehani dusi a trha motorom stale. Problem je, ze to nerobi vzdy. Ak necham vecer v servise auto a rano im to budem chciet predviest, tak bude na 100% vsetko v poriadku :( a V servise mi dali novy SW suvisiaci s motorom (asi do RJ), ale nepomohlo to. Dokonca sa motor chova cudne: plyn zabera az ked je skoro na podlahe, pri pusteni plynu sklbne celym autom. Takze ho asi dam prehodit spaet.

Ako by sa dal problem s dusenim a trhanim motora vyriesit? Ziadne nove skusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...