Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

snimac vacky problem - nastavenie diagbox


trudler

Recommended Posts

 Prosim vas.. 


mal som v diagnostike chybu tykajucu sa snimaca otacok vackoveho hriadela..

vymazal som to a motor skace s otackami po nastartovani a skape

... co s tym mam robit?

robil som upravu vzduchoveho filtra, proste babral som sa tam.. ale ked som to zlozil tak to pekne islo...  

potom som vymazal chyby lebo niektore konektory som odpajal.. neviem ci som neodpojil aj snimac vacky.. a potom pripojil

treba nieco nastavit v diagnostike? 


je to akutne dakujem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik.. tak nakoniec to prebiehalo takto

 

ked som odpojil snimac tlaku turba tak sa motor ukludnil drzal otacky ako normalne akurat ked som pridal plyn tak isiel max na 2900 otacok a nemal vykon.. 

 

(este informacia navyse.. popri rozoberani som cistil snimac tlaku turba sprejom na kontakty a rovnako som cistil vahu vzduchu)

 

tak som teda zobral snimac tlaku turba a vycistil som ho izopropylom.. pripojil som a znova ten problem.. pre istotu som odpojil za chodu motora vahu vzduchu.. a motor sa zase ukludnil.. uz isli aj otacky hore a motor mal aj vykon.. len bola odpojena vaha.. 

 

tak mi to prislo akoze je na nej skrat lebo keby len vykazovala zle hodnoty tak ako ked je odpojena tak by sa nic nedialo.. a po pripojeni problem...

 

tak som aj tu vycistil izopropylalkoholom (kedze sprej na kontakty je vodivy), riadne som ju preplachol izopropylom a vysusil kompresorom.. 

 

pripojil .. a vsetko ok.. 

 

cize problem bol v tom ze som vahu cistil sprejom na kontakty a ten sa nevypari, je vodivy.. a na vahe ostal skrat.. 

 

ocividne su snimac tlaku turba a vaha vzduchu prepojene (asi aj preto ze su to snimace sania)

Upraveno uživatelem trudler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...