Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 205 1.4 - sytič


j.c.

Recommended Posts

Jo, neheldě na to, že čím víc máš těchhle elektrických srač..., tak tím máš větší šanci, že se něco pos...

BTW: U Favoritů byl také automatický a hodně lidí si ho vracelo na manuální !!! protože jet 50 km se zaseklým sytičem ... (no, ropné pole taky nevlastním )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sytič??? Vykašli se na automatiku a nech si tam ten manuál. 1.4 to je zaručeně jednobod a automaitcký sytiče to je na nic. Časem se vyběhá, vyhřeje nedrží správnou polohu a akorát budeš mít problém navíc. Manuál je určitě lepší. Já mám Mi16 tam je to trochu složitější a nechtěl bych aby se mi něco posr......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no snad to tu nenajde :) a nastesti ji nikdo z Vas nezna takze me prasknout nemuzete :)

a abych byl uprimnej ted uz je to lepci hlavne si pochvaluje Peugeotka ze se ji vyborne ridi a chce jezdit takze sedim vedle ni a snazim se bejt milej :) horsi je ze se ji libi jezdit rychle a precejen ten styl jizdy tomu jeste neodpovida

s tou pomoci to je horsi maximalne me dela spolecnost nebo neco cisti , ale vymena motoru nebo rozborka prevodovky to neeeeee :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec se Ti nedivím. Ženská auto bez volantu. Vzácnej příklad moje drahá polovička řídí Škoda 120L r.v. 88 a jelikož se rozhodla ta škodovka že nepojede tak to neřešila a vzala si moje Micko. Vrátila se a že je vše ok ale nebylo. Jdu a koukám na nárazník a ostřikovač světel nikde. Nemělo cenu se ptát kde je. Je pravda, že na úklid a dekorace mého vozu je dobrá ale to řízení. Ostřikovač bych přežil ale zjištování počtu zubů v převodovce tak to už ne to je na mě moc.

Nechápe, že to není Šáda.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle tema uzaviram (zenska a auto)

A ted z5 k sytici :) Bysch se pridal s otazkou:

Mam automat. sytic a nekdy se mi zda, ze moc dlouho mam otacky nekde kolem 1100-1500, podle toho jaka je zima. Vetsinou se to upravi, az kdyz teplota stoupne na nejakych 80°C, ale nekdyz ani pri 90°C to jede porad na zvysene otacky :(

Nevite nekdo co s tim? Kde vybec je umistenj ten automaticky sytic? Nebo to ma na starosti pocitac - vstrikovac? (je to monostrik) Neebo nejake cidlo teploty vody?

Netusite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voštíku: mi ten sitič na 1,6mono nešel vůbec (to byla poslední kapka proč jsem menil motor na GTi) podle diagnostiky to bylo čidlo teploty nas. vzd. cena nového je 1600 tak jsem dal starší 3krát a žádna změna ale mužeš to skusit

mimochodem chceš to benínove čerpadlo na 1,6:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze to znamena, ze ten sytic ovlada to cidlo na sacim parozi??? To je nejaka mejlka, ne? Ja si furt myslel, ze to ma spojitost s teplotou vody.....

To cerpadlo uz nepotrebuju, kdyby ses ozval pred srazem, tak ti urvu ruky, ale nakonec jsme to opravili salamounsky a je to na 100% OK.. Uz ani kapka nazmar :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U té 1.6 to bude nejspíš čidlo a tím bych asi začal. Stačí blbá informace a počítač se to snaží nakrmit i když je teplota kolem 80 stupnů. Má zase svoji hranici a to je + - 1500 ot/min. Může to dělat kontakt mezi čidlem a konektorem stačí trocha vody apod a průser je tady. Chce to proměřit jak kabel s konektorem tak i čidlo. Uvidíš sám. Určitě pak napiš co to bylo. PS: jednotka to dělat nebude to by to auto nešlo za plynem a žralo by jako malá kráva:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...