Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vnitřní ovětlení


Jindra

Recommended Posts

Ahojte, mám takový problém s vnitřím osvětlením na 405, nový model: jestliže je světlo v poloze kdy by mělo po určité době samo znasnout ,tak nezhasne.Zkoušel jsem přední dveřní spínače zatlačit rukou a dle mě jsou ok, protože někde pod volantem cvaká relátko , ale když zatlačím zadní, tak relé necvaká.Už jsem je měl rozebrané všechny 4 kontakty a nikde není vypadlý drát.Vše se zdá ok.ale pořád ta mrcha svítí, takže to musím mít pořád vyplé a v noci není nic vidět.

Dik za radu, nebo tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takova pitomost... to svetlo ma jeste treti pozici, ze ma svitit furt.... nepreskakuje do to tyhle treti pozice?

jo a kdyz cvaka relatko, tak ze by v prd... obvod pro casovou dobu pro ztlumeni???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mohla bejt chybka pravě v těch zadních spínačích. Pokusně je zkus oba demontovat a oba živý dráty ukostřit, zavřít přední dveře a zkusit. Pokud to bude fungovat, tak víme odkud výtr fučí. Pokud ne, tak jak praví Ondra bude nejspíš problém ve spožďovacím relé. Ale kde ho hledat netuším. Na pravý straně pod volantem je na dvou thorxech přišroubovaný nějaký \"magic box\", tak to šacuju buď na central, nebo na tohle. Ve starym modelu to bylo nad kaslíkem spolujezdce, ale tohle ještě proš?ouraný tak dokonale nemám. Ale, hlavně že se točí né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem neco podobnyho, ale u ridice. Taky mne \"cvakalo\" rele a kdyz jsem mel pro zmenu otevrene dvere tak mi svetlo zhasinalo, mel jsem vyhozeny spinac, ale ten byl ok. Nakonec jsem na to prisel delala mi to ta gumova krytka, tak jsem ji sundal a vsechno slape jak ma...! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...