Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pergola aneb pochlubte se svým zahradním posezením


Charlie 1

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
před 10 hodinami, Milan+ napsal:

Stavba velká ale prostor sezení malý. 

Jak jsi psal 90%casu tam budem trávit sami tedy 2dospeli+2deti,plánuju tam velký stůl+8zidli ten se vejde v pohodě.

Jinak sezení je 3,7mx3m což mi tak malé nepřijde:myslim

Jo chtěli jsme tam kuchyňku na lednici,talíře a nádobí,aby to nebylo na očích,a někde uklízení,proto je tam jestli sis všimnul bude před sezením venku 3m dlažby,aby v případě větší akce se dal postavit stan 3x6m,který tu měl někde vyfocen Péťa...přišlo mi megalomanský stavět pergolu jen sezeni6x6m ,aby jsme tam pak seděli ve 4 či 8,za druhé by se to nevešlo do zahrady kvůli sítím,a pak za třetí vyšlo by to zas o něco dráž,už teď je to dráha sranda a to chybí ještě fasáda,omítky,dlažby,nábytek,umyvadlo..atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dáš na sousedy ať to je. Ale tady bych  se na kuchyň vy....., snad ji máš v baráku,to tam doneseš a max na rychly program umyjes,  to samé wecik barak, uklidit zahradní techniku, to jsou dnes luxusní zahradní domky z plastu. A stavět u tohodle stan, ani při 30 lidech jsem ho nepotřeboval. Mám myslím vnitřek altánu 3x3 a stůl na 6 židli polohovacich, takže 3,7 aby si nikdo moc neprekazel je opět hrana. Toť moje zkušenosti. Kdybych neměl přízemí o 1m výše, tak bych to řešil třeba jak Pe.Tr. Ideál vše po ruce  a dřevo, nevím proč dneska cihlaku říkají pergola či altán. Já když to klapne s chutí k práci tak možná tak ještě pořeším tocite schodiště do zahrady z patra do přízemí a na zahradu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

KLuci, mám dotázek, musim předělat střechu nad dílnou, kde jsou trámy, OSB a na nich ipa. Budu to komplet měnit a tám se vás zkušených, můžu na OSB tu ipu natavit nebo se nějak kotví? 

Měl jsem v plánu dát asfaltovou penetraci a ipu natavit

díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...