Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

79. pražský minisraz DŽBÁN - 9.4.2015


Neon

Recommended Posts

No já ze budu v praglu od prace ale az od 13...

Toho 7.5 to je pak volný patek svátek to se lidi rozprchnou do sveta ,ale...

Když by to bylo toho 14 to bych se rad zúčastnil,kdybych to našel v praglu se moc nevyznam:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych musel někam přivázat děti :) V kolik tam? Pokud bychom dorazili brzy, můžem se přijít podívat, sedák a hračky si klidně vezmu.

 

Pocitam ze se z prace vykopu tak po ctvrte, tak pred patou bych mohl byt na N50°06.17 E014°19.32 nebo v blizkem okoli. Pocitam hlavne s tim ze povesim 50m lano, sklouznu se dolu a cestou si najdu jeden poklad :-)

Sedak i dalsi veci klidne pujcim, pokud se nebojis spoustet se na cizim materialu.

 

Az nas to prestane bavit tak to zalomime do hospody na dzban.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, kousek od toho jsme bydleli, chodil jsem tam s dětmi na procházku (shora).

Já asi nakonec půjdu s dětmi ještě na cvičení, které je do 18, takže tak v půl, třičtvrtě na sedm bychom dorazili do hopsody, na chvilku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dorazim patrně se zpožděním - můj osobní šofér má nějaké školení, tak na něj musím čekat ... :D

 

Oddie: teď je toho zase všude plno, tak ať se z toho hlavně brzy dostane a na radio se třeba stavim u tebe ...

Upraveno uživatelem Neon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz hodinu a pul jsem v praci tak mam chvilku napsat. Vcera po delsi dobe minisrazek na dzbanu, za mne supr, nektere jsem videl snad po letech :-), bohuzel jsem musel odfrcet driv nez jsem planoval, praskla doma hadice mezi wc a ventilem u zdi a samo ze ventil na on off nereagoval. Byt jsem hobi market stihl, stal jsem pred otazkou jestli mam mensi nebo vetsi zavit,zena uz spala tak jsem vzal jednu s malyma zavitama a jednu s velkyma. Samozrejme mame doma tu s malym zavitem na jedne a s velkym zavitem na druhe strane. No provizorne zatim opraveno a voda v dome jede.

At se vratim, pocasi supr, proto jsem dorazil na fichtlovi, za mnou jeste i bratranek gronholma na yamaze. Gulasovka dobra, rizky standart,cenove na prahu bych rekl vyssi,ale je fakt ze jsem dlouho nikde v pha na jidle nebyl :-), obsluha v pohode, porad se starala jestli mame vse. Jinak minisraz splinil i to proc se konavali, nejen fajn pokec ale probehl i minibazar a predani veci, vcetne pro nekoho a od nekoho :-)

Ucastnici: Aka, vvitty,neon,gronholmm + bratranek,ferry,ChouLu,schreek,stibťák,krt€k v pracovni kombineze s kolegou.

Tak jeste jednou diky vsem a treba zas za mesic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to fajn :) Jen jsem pak jeste na Jahodnici zaselt s uz pricamranym Neonem na pivko a do postele sem se dostal v 1 rano takze to asi bude zajimavej pracovni den dnes :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...