Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opuštěné Peugeoty


Print

Recommended Posts

Je moc hezký, že sem moderátoři píšou a dokazujou si, jak si můžou z Medvěda klidně dělat prdel. Proč ne, vždyť je to vlastně jen magor, kterej chce, aby se měřilo všem stejně

 

S Béďovým zásahem do vlákna se prostě nejsem ochoten smířit, a tohle vlákno mi jen nahrává k tomu, že můžu :

a) požadovat opravu Béďova zásahu (tomu nevěřím, páč by se tím shodil)

b) požadovat, aby tohle vlákno mělo stejný osud jako moje (sice tím naštvu jeho autora, ale fakt nevidím v obou příspěvcích žádný rozdíl).

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je moc hezký, že sem moderátoři píšou a dokazujou si, jak si můžou z Medvěda klidně dělat prdel. Proč ne, vždyť je to vlastně jen magor, kterej chce, aby se měřilo všem stejně

 

S Béďovým zásahem do vlákna se prostě nejsem ochoten smířit, a tohle vlákno mi jen nahrává k tomu, že můžu :

a) požadovat opravu Béďova zásahu (tomu nevěřím, páč by se tím shodil)

b) požadovat, aby tohle vlákno mělo stejný osud jako moje (sice tím naštvu jeho autora, ale fakt nevidím v obou příspěvcích žádný rozdíl).

 

Medvěde, ale tady nikdo nikoho nepotkal... Možná by se toto vlákno dalo přesunout do vlákna s opuštěnými peugeoty, ale nedaří se mi ho najít (nepamatuji si jeho název)...

 

Každopádně s Béďovým zásahem se smiř, schválili jej všichni modi do jednoho jako správný krok. Naposledy Tě varuji před takovýhle spamováním ve všude možně po foru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposledy Tě varuji před takovýhle spamováním ve všude možně po foru!

Naposledy??? A kolikrát už jsi mě varoval???

 

Jinak hezký vývoj - dojdou-li argumenty, začneme si vyhrožovat

 

Co se týče spamování - pokud se mi něco nelíbí, tak kdo mi zakáže na to upozorňovat. Kolik vláken k tomu využiju je pouze moje věc, pokud se domnívám, že nějak souvisí s tím, co hodlám řešit.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Ti nevyhrožuji. Uvědom si prosím, že to co tu píšeš do tohoto vlákna absolutně nepatří, proto to nazývám spamováním a pokud si četl pravidla fora, tak takové chování sem nepatří. Chceš-li si stěžovat, proveď to v příslušné sekci a uvidíš jestli se někdo postaví na Tvoji stranu, ale přestaň Tvojí nespokojeností s tím, že si někdo dovolil Tě opravit spamovat všechny vlákna na foru... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...