Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Schéma zapojení autorádia


edition3

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

pokus Cislo 2

 

- potrebujes:

 

RT6, display, LVDS cabel, USB kabel, USB vstup, GPS antenu, kabelaz napajania displaya, kryt okolo displaya.

Na predaj z toho mam USB kabel,vstup a kabel napajania

 

Co ti mozem poskytnut, skusenosti, nakolko som v byvalej C4 robit upgrade z RD4 na RT6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Ahoj,

instaloval jsem "androidi" navigaci misto puvodnimo maleho displaye, je to plne funkcni, vcetne tlacitek na volantu, ale na krase to ma jednu drobnou vadu,

funguje to v zasade jen po otoceni klice na druhy stupen a nastartovani, po vypnuti motoru, tedy otocenim zpet do prvniho stupne se ta navi hned vypne a nasledne

si nepamatuje nastaveni :(

kdysi jsem resil stejny problem kdyz jsem vykuchal origo radio ze 406, dohledal jsem schema zapojeni napajeni, "prohodil" spravne cerveny se zlutym kabelem,

pote to jiz fungovalo tak jak jsem chtel, tedy po otoceni klicku na prvni stupen a kdyz jsem auto zaparkoval, zamknul a jel s nim az druhy den, tak si radio "vše"

jiz pamatovalo, nyni podle me v zasade resim stejny problem u me 508, bylo by nekde dohledatelne to schema zapojeni elektriky prosim ? VIN rad vyzradim :)

 

dekuji

B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to asi stejny neni :) , resp. dnes jsem ta radia vyndal, podival jsem se jak jsem to tehdy do 406 zapojil, stejnym zpusobem jsem "prohodil" ten zluty a cerveny drat a vysledek, je to jeste horsi ....

predtim ta navigace aspon chvili po zhasnuti motoru fungovala, nyni se vypne hned a stale si nic nepamatuje :(

za to schema zapojeni bych byl opravdu vdecny ... predem diky za jakykoliv napad ci radu, btw, "tahat" extra kabel od primo od baterky je az ta posledni moznost ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...