Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvyseni vykonu motor 2.2hdi 98kw


vLASTA.

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

...za mně to význam má. Mám 2.2 hdi r.v. 2003. Chip od Strakiho...FAP a Egr offf...auto fakt jede super a hlavně jede tam, kde v sérii už ne. Prostě opravdu táhne daleko za hranice 4000...nejezdím pořád jako prase ale v poho 4500 v tahu :-D

řekl bych, že 4500 bude max. a né v tahu :bojim , ale pokud v poho, tak v tahu bude brzy celý motor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pánové. Čtěte co jsem a já jsem nepsal, že takhle jezdím pořád...třeba jen, když chci někoho vyškolit :-D ...tzn, 2.3. st...jsem zvědav co byste řekli na STK kdyby jste jeli na poctivou :-D Dlouho jsem tu nebyl a vím proč. Založte si skupinu na FB a tam se můžete hašteřit. Čágo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo ty budeš asi dobrý rejpal co vše ví co ?  :) Mám čip od Johna, EGR,FAP,CAT, off a táhne mě to velice slušně až do čevenýho, rozhodně to nevadne, se serií těžko srovnatelný a to mám ještě někde nějakou botu po výměně těsnění pod hlavou.

 

Jo a najel jsem se serií 400tis a s "čipama" asi 250tis dohromady ve 3 autech

 

A jako že když pojedu do omezovače, tak se něco vysere ??? :)  Vysere se rozhodně dříve když budete mit přiucpaný fap a nebudete o tom vědět, pootevřený egr a nebudete o tom vědět 

 

už se nám s těma kecama serou i sem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StiblTo : respektuju že todle forum není moje, facebok nemám ani tam nic nesleduju. A taky bych chtěl poprosit tebe, pokud můžeš někomu poradit poraď, k tomu by toto forum mělo sloužit, ale posmivat se někomu jako moder a takto ? :) to se mě teda nelíbí, přitom to vypadá že jsi toho se starou 2.2hdi moc nenajel... já uznám svojí chybu, někdy jsem huba plechová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o to jestli jsem neco najel nebo nenajel se starou 2,2 hdi, ale o tom, ze tu zaznelo kterak nekdo drzi naftu na 4500 otackach a jeste se tomu smeje ... a ja napsal, ze po takovem cloveku nebude co kupovat rozumej ten motor to asi tezko vydrzi. Na to nepotrebuju mit se "starou 2,2 hdi" nalitany stovky tisic km. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...