Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jirkovo 206 SW GTI


JVT

Recommended Posts

Ahoj Pežoťáci

Dnes o závadě která nebyla. Představte si horký den venku nad 30 stupňů a černé auto. Tenkrát jsme odjížděli s kámoši kolem 11 hodiny směr Praha a dál po D1 na Moravu. Vytáhl jsem auto z garáže a po příjezdu dohodnuté místo odjezdu jsem ihned zaparkoval do stínu. Dobře jsem udělal. Trvalo to nějaký čas než jsme se všichni čtyři sešli. Konečně jsme se vydali na cestu. Klima chladila a cesta v pohodě až do Prahy. Páteční průjezd Prahou lehce po poledni už tak dobrej nebyl, ale stále jsem, ač pomalu, jel. Za Prahou to začalo, D1 se stala parkovištěm. Časová rezerva byla a tak jsme za zavřenými okny litovali ty co nemají klimu. Nechali jsme tam snad hodinu. Když se to konečně rozjelo tak po pár km cítím, že je něco špatně. Místo příjemně chladného vzduch proudil výdechy desky horkej. Nevěřícně jsem rukou zkoumal jeho teplotu. Klima v háji. Ač jsme všichni v posádce přes auta tak říkám, klimu na cestě nejde opravit. :bojim Čeká nás ještě 300 km v horku, ve čtyřech a ještě černý auto. Když otevřu všechna okna tak nám to utrhne hlavy. :nevim  Než jsme dojeli na první odpočívku už jsme se koupali v potu. Zastavili jsme tam se přesvědčit, že to doopravdy nepůjde spravit. Kapota nahoru :myslim a nic. Vše bylo na správném místě. Když to dnes píšu tak si myslím, že jsme asi čekali podobnou opravu jako ve filmu "Jáchyme hoď ho do stroje". Nešlo to jinak než pokračovat v jízdě dál. Při výjezdu z parkoviště mne i kámoše napadlo ve stejný okamžik podívat se na panel klimatizace. Sláva  :D byla vypnutá. Po zapnutí začala zase krásně chladit.  :) 

Ponaučení.

Když se mluví tak se nemá moc hejbat rukama. Kámoš nám něco ukazoval a omylem se dotknoul tlačítka A/C. :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pežoťáci

V popisování společného života s P 206 SW GTI se dostávám na konec roku 2013. Začala mi v hlavě hlodat myšlenka nahradit SWčko něčím jiným. Vzhledem k mé práci by to měl být Peugeot. Trochu si pomůžu strejdou Googlem a ukážu co by se mi zamlouvalo. Bohužel se žádná taková verze nevyrábí. 

post-49077-0-77060300-1428952757_thumb.j

post-49077-0-82312300-1428952765_thumb.j

post-49077-0-05679500-1428952777_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další pokračování úvah o náhradě P 206 SW GTI. Jediná vyráběná verze P 301 je sedan. Vůbec není špatný. Měl jsem i možnost si jej vyzkoušet i na uzavřené trati Rally Teplice 2013. Jedna z úprav spočívala v náhradě kol za 16 palcové Michelin. Původní, výrobcem dodávané, na mokru bohužel moc nedrží. Pak se jen do zadního podběhu namontovala siréna a na střechu "svítí nesvítí".  

post-49077-0-26806000-1428953939_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

agresssor

 

Je to oficiální foto modelu PEUGEOT 301 výbava ALLURE.

Jen si s tou fotkou někdo pohrál a dodal na vůz jiná kola a výfuk  :)

 

Podle mého názoru se to povedlo a moc to tomu autu sluší  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

agresssor: to ze je to lepsi bylo mysleno ze srandy ... Ale zatim jsem mladej a nevadi mi drncat v aute. Treba me to casem omrzi ale zatim ne. Jinak musis uznat ze snizena auta vypadaji lip. Na vyuziti a funkcnost snizeneho auta ma pak kazdy odlisny nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pežoťáci

Jak jsem již psal začal jsem uvažovat o jiném modelu Peugeot. Ta pěkně obutá 301 mne vzhledově dost lákala. Dalo by se to udělat. Naše předváděčka použitá jako rozháněč na rally Teplice také celkem dost dobře jela. Bohužel její následovnice už tak ne. Mám rád pod pedálem schované nějaké ty koně. Běžně jsem na silnici hodnej, ale občas se jim dá povolit uzda  :). Když tam ale nejsou tak to nemá řešení. Všichni většinou chceme nahradit něco starého něčím lepším. Nastalo další hledání nástupce GTi. Co má stejně nebo víc než 100kW? Nějaké návrhy?

Jsem zvědavej zda mou volbu někdo uhodne. :myslim         

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RCZ-R? :D

Tak zase trochu vážně. RCZ-R je dost dobrý auto. Neříkám, že bych si nedal říct. Když se na to podívám čistě technicky. Tak bych turbo motoru nedělal dobře. Atmosféra spíše snese mé denní a ne moc dlouhé jízdy do práce. Bohužel je to i finančně úplně někde jinde. Ještě jedna maličkost o RCZ. Jízda ve třech se rovná tomu, že vzadu se sedí nebo vlastně leží napříč. Ve čtyřech se to nedá. Jako kluk po vojně jsem říkal, že můj sen je mít tři auta. Jedno na ježdění do práce. Druhé, obytné na cestování. Třetí jen tak pro radost. Tu třetí možnost by RCZ-Rko krásně splňovalo. Bohužel jsem se asi málo učil nebo mne špatně (myšleno slušně) vychovali. Nekradu a nepodvádím. Tak se dávný sen nedá uskutečnit. Tím se nikoho nechci dotknout. Znám i pár dobře zajištěných lidí, kteří se ke svému majetku dostali svou pílí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pežoťáci.

Mé definitivní rozhodnutí o náhradě za SWčko padlo při sledování účastníku Rallye Praha Revival 2014. Rozhodnutí dost neobvyklé. Každé mé další auto bylo přirozeně vždy novější než to předcházející. Tentokrát jsem se rozhodl si pořídit, jak s nadhledem říkám, veterána. Veterána v uvozovkách, na to je ten můj další Peugeot ještě mladý. Nejdříve jsem si musel v hlavě ujasnit to zásadní. Proč? Třeba proto, že model P 301 se dá pořídit jen s 115 k. Nebo proto, že první kouzelné motory 1.6 THP 156k trpí u nás na karbon a rozvody. Už když jsem si kupoval P 206 SW 2.0 GTI jsem se setkal s názorem "proč takový motor". Jedna konkurenční značka pouštěla kdysi v TV reklamu. Prodejce se ptá klienta: Potřebujete takový vůz? Klient odpovídá. Nepotřebuji, ale chci ho. Přesně tak jsem se rozhodl i já. Nepotřebuji, ale chci ho. Zapnul jsem tedy počítač...      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...