Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hluk uvnitř Peugeotu 2008


jaturn

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Tak tatik si odhlučnil ty podběhy koupil 8 platu gladen aero neoprene něco to pomohlo ale za ty prachy nic extra,ale zjistil že ted je od podběhu větší ticho ale největší  hluk je jak je rezerva v kufru takže bude ještě aji to odhlučnovat cca 2 pláty. Ale pracuje se stím fakt supr protože se to přispůsobí a lepí to hodně dobře,je to něco jako  gumová pěna nehořlavá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nezáleží že auto je nové ale spíš špatně odhlučněné z výroby šetří se všude a nejvíc hluku jde z kufru jak je rezerva je to  plast,nebo tenký  plech,a taky záleží hodně na pneu,a nejhorší je ten novej výmysl dělat zadní podběhy z toho koberce :bojim  nasává to vodu atd..

Odhlučnění motoru moc potlačit nejde jde to hodně přes čelní sklo-odhlučnit kapotu něco pomůže ale zázrak to není ,a přepážka mezi motorem a kabinou by se musela celá několika vrstvami vytlumit

Ale  407ma to má třeba dost vytlumené tu přepážku ale stejně to je takové dunivé,a čelní sklo je vrstvené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, no ja mám 100 tis.km a auto sa mi hlučné vôbec nezdá. Podľa mňa za to môžu skôr tie 16´´ pneu.A taktiež AL disky majú väčšiu hlučnosť ako plechy. Myslel som si, že po toľkých km to bude horšie, ale stav  nové a teraz je úplne minimálny. Taktiež odporúčam cca každých 80 tis km vymeniť olej v prevodovke a nedávať tento redší olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podběhy třetí den odhlučněny-žádná výrazná změna!!!Navíc nasazeny letní 16-tky s kterými jsem to koupil a ty jsou pocitově hlučnější než zimáky.Tak jedině zevnitř přepážku.....Nemáte někdo zkušenost s foukáním kolem předních oken?J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam za sebou testovaci jizdu s P2008 a mohu konstatovat, ze je opravdu hlucny.Dotazoval jsem se pri jizde, zdali nema zimni gumy,ale jezdi na letnich Continentalech.Pravdepodobna hlucnost bude v pneumatikach.

Jinak mohu konstatovat, ze to bylo prijemne svezeni i kdyz zatim s nezajetym motorem 1,6 HDI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

A ja taktiež. Inak, dal som si do dverí nalepiť tlmiacu vložku, aby sa lepšie šíril zvuk z repro a je to super, ako sa zmenila akustika v aute a nehučalo to von. A aj dvere ked po nich poklepes sú bez plechového zvuku. odporúčam... A budem kupovať nové gumy a buď Nokian, alebo Brigeston. Tieto GoodYear 16ˇˇ hučia keď sú pri štuplíkoch a riadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegáčci Peugeoťáčci,ještě jednou se ptám:foukání nahoře u hlavy kolem oken-možná kolem těsnění rámu dveří-nevím,nemáte někdo stejný problém?Nad 120km/h docela nepříjemné.Včera řídila žena a na straně spolujezdce snad ještě horší.J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nemám taký problém.Ale v takomto prípade by to mali v peugeote so mnou veľmi ťažké až do odstránenia. Našťastie vo Final CD v Žiline sa mi ešte nestalo, aby mi na moju nespokojnosť povedali, že to je dobré, vždy makajú, aby som bol spokojný. A s nimi som a veľmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...