Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6 hdi


petanek19

Recommended Posts

Zdravím,

mám možnost za zajímavou cenu koupit mírně ťuklého Peugeot 307 1.6 hdi z roku 2005 (před faceliftem). Kouknul jsem do motorového prostoru a chybí tam součástky, které jsem zakreslil na obrázku. To je vzduchovej filtr? Kde se to dá sehnat?

Díky moc

 

Nějak se mi nepodařilo sem vložit obrázek, takže...  http://ipocars.com/imgs/a/g/g/m/r/peugeot__307_1_6_hdi_110_model_2008_2008_10_lgw.jpg

Jedná se o 2 součástky pod baterií směrem ke světlometu.

Upraveno uživatelem petanek19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to nevzdával. Záleží na celkovém stavu a ceně. Že je tam nějaký Siemens spousta lidí ani neví a jezdí. Chybějící díly seženeš z vrakáče, nebo nové.

 

Ty první 1,6 HDi měly problém s mazáním, vyřešeno tak, že tam dali kratší měrku oleje a prostě se tam leje o trochu víc oleje. Měrky se liší barvou (oranž/žlutá). Podrobnosti si někde najdi.

 

Spíše si všímej prodávajícího, zda je to seriozní soukromá osoba - rakušan, anebo protřelý bazarista. Ve druhém případě tě možná čekají i jiná překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrou nabídkou jsem myslel za 35 000kč, nutná výměna světel, chladičovky a nejspíš i předního nárazníku. Auto je z autobazaru, dovoz Francie. Navíc při převozu se otevřela kapota, takže rozbité čelní sklo, kapota a rozervané A sloupky. Najeto 158tis. Stav interiéru by tomu odpovídal. V kolika se dělají rozvody? A filtr pevných částic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...