Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak často a za kolik tankujete?


Recommended Posts

tankuju na Ojl Kolin (E85) a asi nasledovne

1. den v mesici za 1000 za benefity

10. den v mesici asi za 800-1000 v hotovosti

20-25. den v mesici dotankuju tak za 200-300 aby mi to vydrzelo do prvniho

 

zalezi ale kolik jezdim
jezdit jen do prace staci 1800
ale sem linej do obchodu pesky tak treba o vikendech i 3x pres cele mesto do obchodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denní cesty 60km do Prahy, 60km z Prahy, +- 10km ostatní cesty na den průměr. Vystačí mi 25litru, vyjedu to až do rezervy. V sobotu doleju 25L a jedu znova  :D  skoro čirá nafta, bez aditiv. Tankuju max 1x do měsíce za 200,- když mam těžší nohu, většinou v pátek.  :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tankuju až je rezerva a dojezd cca 45 km, jen Vervu + ještě přidám aditiva,i když aditivovaná už je, ale i tak to o něco malinko ještě vylepší... a vždy jen plnou, už jen proto, že čerpadlo aditiv do FAPu vstřikuje množství odpovídající plné nádrži..tankuju tak 1x - 2x do měsíce, podle potřeby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venezuela, to jsou až neskutečné ceny. Nicméně nedávno jsem četl, že "index bídy" je právě zde 85%, druhá byla Argentina s 30%. Nezaměstnanost je okolo 10%, to není tak špatné, ale pádivá inflace vše znehodnotí.

Mezi roky 2008 a 2012 byla inflace "jen" okolo 30%, ale v roce 2013 to bylo 55% a u loňského roku se očekává nějakých 75%. To jsou obrovská čísla a jediné, co si cenu drží bude benzin. V takové zemi bych žít nechtěl, když by rohlík za rok zdražil z 2 Kč na 3,50 Kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...