Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fap off a STK


Návštěvník

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Dobrý deň chcem sa opýtať,mám peugeot 307 SW 79KW r.v 12 mesiac 2003 a nevie mi nik presne povedať či sa tam nachádza filter pevných častíc.Ešte by som sa chcel spýtať po koľkých naj km sa robí GO rozvodov.Ďakujem za Vaše odpovede.Ak by bolo možné pošlite mi to prosím na mail wert11111@centrum.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za skorú odpoveď len mi nejde do hlavy že na STK mi tvrdil že podľa roku výroby tam fap nie je namontovaný.

 

Vo velkom technickom preukaze  mám iba kat fap tam neni.Ohľadom toho mailu som nováčik tak som to nevedel pardon.Ešte raz ďakujem.

 

 

Necituj přímo předchozí příspěvky, díky.

Upraveno uživatelem elton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

79 kW (RHS) má vždy FAP. Bez FAPu je motor 80 kW (RHZ). 

Dle roku výroby to nelze brát, protože Peugeot byl jeden z prvních s FAPem. A pokud se dobře pamatuji, do 307 se nikdy motor RHZ nedával, když silnější HDičko, pak jedině to RHS. Jinak samozřejmě RHY (66 kW) bez FAPu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

79 kW (RHS) má vždy FAP. Bez FAPu je motor 80 kW (RHZ). 

Dle roku výroby to nelze brát, protože Peugeot byl jeden z prvních s FAPem. A pokud se dobře pamatuji, do 307 se nikdy motor RHZ nedával, když silnější HDičko, pak jedině to RHS. Jinak samozřejmě RHY (66 kW) bez FAPu. 

Máš motor RHS takže jak psal Milan a straki MÁŠ FAP FILTR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...