Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Autosalon v Ženevě


Otofon

Recommended Posts

Zdravím,moc rád bych se tam autem vydal.Můžete mi říct vaše zkušenosti a kolik vás to cca stálo?Palivo,dalniční znamky,parkovné...Dost lidí mně od toho odrazuje,kvůli té cesty.:-( Jeli bychom ve dvojku. Ale je to můj sen se tam podívat :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 hodin tam 10 hodin zpet , 800 dalnicka ve svajcu , 20 svajc franku parking , 10svajc vstup nevim jak letos.

dnes jsem zjistil ze v firma zaridila special letadlo , zpatecni se vstupem a odvoz na z letiste za 5000,- si to pristi rok musim pohlidat.letos to bylo plne hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem si to trosku počítal...Jedu z východu republiky,takze Slovenska dalnicka cca 280kc,Rakouska cca 280,Svycarska cca 1100kc,Palivo tam i zpet 6000kc pocitam.(nevím,jestli bych s tím vystačil).Vstup 400kc a parking 500kc...takže spíš letet letadlem?

Upraveno uživatelem Otofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se vrátil že Ženevy, dálnička stála na poslední pumpě v Německu 42E , na výstavišti jsem byl jen chvíli, musel jsem jen na otočku ,auta už na místech,jenom dováželi poslední kusy ;) Jinak cesta zpátky byla trošku delší protože se akorát střídaly turnusy lyžařů tak sem tam nějaká STAU :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...