Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Foxova 407


foxo

Recommended Posts

tomajda406, nebudu, byla to len orezenana "karbonova" folia... Takze jak sem to odlepil, tak sem to zahodil...

 

StibTo: no vyhody: setris el. sit, mensi spotreba (aj ked u 100kW zanedbatelna), usetris za zarovky H1, ktere zrovna moc nevydrzi, setris svetlomety, kterym se tak rado vypaluji paraboly, ja mel teda zaprasenou cocku od nejakeho krystalickeho prachu... Ale rozebral sem to a vycistil, tak je to v pohode, ale nove svetlo stoji 200€... Takze proste mi za to stalo dat tam ty ledky...

A mimochodem, ked sa DRL pouzivaju vtedy jak maju, ne za znizenej viditelnosti, tak myslim, ze vodicom za mnou je fuk, ci v zadu neco sviti alebo ne, lebo ked je krasny slunecny den, tak aj keby svitili, tak to neni vubec videt. Takze to je otazka uplne o nicem. Skur by byla na miste otazka, ze ci ich budem pouzivat vtedy, kedy je to vhodne... Vis co tym chcem povedat... :)

Upraveno uživatelem foxo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim asi nejsem normalni ale me prijde, ze predni a zadni svetla (originalni = H1, H7 atd) jsou na aute aby se pouzivaly ... DRL vnimam dlouhodobe jako nejvetsi zku*venost co kdy kdo vymyslel :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám drl a svitím jen ve předu-(když brzdím tak zadni světla svítí :)  a když zajedu pod most atd tak se hned automaticky zapnou xenony+zadní světla večer svítím xenony+drl a zabudované to mám přímo v narazníku vyřezané takže to vypadá jako original na 407mě a večer to je luxus jak to svítí .

 

Drl z výroby mají auta jenže oni už maji automaticky senzor světla když vjedeš do tunelu atd,a ti co automat senzor světel  nemají tak nato prdí zapínat světla ručně když vjedou pod most atd...

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo: To ze su na aute svetla, je sice nato, aby sa pouzivali, ale ked je moznost pouzit ich s rozumem, a vtedy, ked je treba, tak je to len dobre. Klakson mas taky na troubeni, a troubis s nim iba ked musis... Takze to srovnani mi zas nedava zmysel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D me teda nedava smysl tvoje srovnani klaksonu a svetel ... Svetla jsou na to abys videl a byl viden ... A to potrebujes PORAD. A pokud jsi jineho nazoru obavam se, ze nemas na silnici co delat :) Nic ve zlem samozrejme.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám odpojený kabel aby to zhaslo po přepnutí xenonu.Už to tak je 7roku a nikdy problem ani večer s policii a na stk kablik zapnu aby neměli blbé keci.Na Předchozím autě jsem to měl udělané stejně.Mám to zaplé kvuli vzhledu s xenonama  :mrk  a neoslnuje to...  At si dá na auto kdo chce co chce je to jeho věc :super

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stiblo- když jedeš na kole ve dne máš zaplé zadní a přední světlo? :D nebo je zapínáš až když se stmívá.

Kdyztak nick je STIBTO pokud neumis cist.... Svetla na kole ? To nemuzes myslet vazne, ze ne. Svetla na kole nejsou na rozdil od svetel na aute povinnou soucasti. Co tam mas dal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Světla na autě  jsou povinné ale alternativa je drl ve dne takže zadek auta nesvítí .Na kole jsou světla povinné ale večer,ale to asi nemáš nebo nejezdíš když se setmí.V některých zemich není povinost svítit ve dne a jezdí bez nehod. Nebudu foxovi zbytečně psát do vlákna tak si piš co chceš Stibto jen se navážíš do lidí.

 

Peta-stejně nevím co si tím chtel napsat žes mi dal palec dolu,když je to pravda.

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl budu pouzivat drl protoze setrim opotrebeni parabol a zarovek :D tak radsi to auto nepouzivej vubec protoze bys mohl opotrebovat pneumatiky, brzdy, sedacku, spojku. Nevyjizdej za deste kvuli steracum. Fakt me bavej ty duvody proc si montovat nevzhlednou vec kterou jeste asi 99% lidi neumi spravne zapojit. Je to stale a jedna ta sama pisnicka :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...