Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Foxova 407


foxo

Recommended Posts

OK chlapci, su to vase nazory. Ale kdo nevidi auto bez zapnutych stretavacek aj za pekneho slnecneho pocasi, tak nema co delat na cestach... A at  ide k ocnemu... Ale chvalabohu vase nazory nezdili vyrobci aut, kteri tam ty DRL montuji... 

 

A vubec, co to mate za srovnani? Ze radsej nevyjizdej ven, abys neopotreboval pnu, nepouzivej sterace, abys je neznicil? Se teda divim takym prirovnanam. Sterace pouzivam, ked je treba, klakson ked je treba, smerovky ked je treba. Takze svetla pouzivam tak isto ked je treba, a ked to dava nejaky zmysel. A vsetko na aute detto.  

Upraveno uživatelem foxo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim a nechapu proc se uzasne drl svetla nebo nejaky diodovy denni sviceni obhajujou, kdyz neni nic jednodusiho nez otocit kincovou casti leve packy a uz vubec to nechapu u tebe kdy tohle jde automaticky. A obhajovat ze vyrobci drl nebo jak si zo psal s nama nesdili ten nazor, vyrobcum je to jedno ty z toho maj prachy. A prirovnani sefi protoze si psal neco o ooskozovani oarabol zarovek a setreni elektriky. Nevim cim to je ale lidi fakt posledni dobou degenerujou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...

samozrejme kapitola kol je u mna znama, zluto-cerne nahradili stribrno-cerne, ale furt fo neni podle miho gusta, tak je budu asi strikat cele do stribrne... Ale kdyby mnel nekdo zajem o ty moje, tak bych klidne vimenil za jine (treba rovnake ale stribrne, pac se mi to moc nechce strikat) ale ve vybornem stave, pac ty moje su strikane necely rok spatky, a su fakt bez viditelnych oderku, kola vyvazena s cca 6mm vzorkem a tak... jeste dam detajl kol.

Synovec rad zapozoval :D

post-27875-0-70175900-1453898171_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Taky jsem je v TP neměl. Jezdil jsem na nich dvě sezóny. Mám je v inzerci tady na foru. Jsem v práci ale zejtra můžu hodit víc foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...