Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční osvětlení palubní desky


Gurmán

Recommended Posts

Ahoj,myslel jsem že radu potřebovat nebudu ale ted už nějak nevím,už od vánoc mi nejde osvětlení budíků a panelu klimatizace.Osvětlení kontrolek a varovné signalizace chodí jak má ale podsvětlení budíků nejde,všechny žárovky jsou nové.Nevíte jestli toto osvětlení je spínáno přes relé od světel?

Případně kde bych ho našel ale při rosvícení světel není slyšet žádné cvaknutí a přitom by světla určitě přes relé jít měla. :myslim

 

Není možné že by v tom mohl hrát roli stlumovač osvětlení vedle naklápění světel? protože přes něj by to jít taky mělo

Když jsem auto kupoval tak to ještě šlapalo ale někdy v listopadu to začalo občas vypadávat a ted už osvětlení nejde vůbec..

 

Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak paráda,budíky už zase svítí,měl jsem je vyndané i kvůli výměně lanka tachometru tak jsem rovnou vyměnil i všechny žárovky.Opravdu to bylo jen tím potenciometrem,myslel jsem že to bude trochu těžší ale jinak parádní jednoduchá oprava.

O víkendu bych se měl jet podívat na jednu 605ku na díly tak bych jí rád o stmívač připravil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...