Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Atm. ručka - displej? + stěrače


Weri 605

Recommended Posts

Ahoj kucí a děvčata,

po rychlém skonu 605, jsem musela koupit jiné..

5008 ve 2,0 je sice fajne (rychlé :D) auto, ale se*e mě ta věčná elektronika. Snad si časem zvyknu..

Co mi ale brutálně dere nervy je automat. ruční brzda.. Podle manuálu jde lehce deaktivovat, jenže displej v autě mi tu možnost nenabízí.. Co s tím? Uměli by to někde vyoperovat v servisu přes "velký počítač"..?

Stejný problém mám se zadním automat. stěračem při zařazení zpátečky.. Opět není v nabídce, a tak mi dře suchý, ale špinavý vokno!, z čehož mi asi brzy jebne - hrozný zvuk a spotřeba gumuček..! ;)

A poslední věc - přední stěrač má nějakou povolenku na stírání, i když je v poloze nula..?

Ráno jednou stisknu dolů (setře, okno je čisté suché) a pak jedu, a znova mi klidně 2x za cestu náhodně setře sama (suchý! čistý! okno) což by v poloze nula neměla ne..?

Děkuju za odpovědi, rady nebo tipy.. :)

Verča

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud máš navigaci RNEG, tak na displeji nabídka na deaktivaci ručky není a nejde nastavit ani na diagnostice. Zadní stěrač by ale měl v nabídce být. Pokud ne, tak nastavit na diagnostice. Co se týká stírání, tak jestli není problém v tom, že u nových peugeotů se stisknutím páčky dolů aktivuje automatické stírání podle dešťového senzoru. Jedno setření se provádí lehkým přitažením páčky k sobě (než začne ostřikovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

veci ohľadom nastavenia, ktoré nemáš v ponuke cez počítač je možné riešiť v servise cez DIA, ale napr. by nemalo vždy spúšťať zadný stierač pri "spiatočke" a ani mi to tak vskutočnosti nefunguje. Automatická brzda a jej definitívne vypnutie z automatického režimu je zrejme možné len cez diagnostiku, ale v niekde to tu už popisoval niekto v inej časti fóra, tak pohľadaj cez vyhľadávač. Čo sa týka predného stierača, tak tým pohybom dole aktivuješ automatický senzor. Vypneš ho jedným pohybom na polohu "1" a okamžitým vrátením do "0". V automate samozrejme reaguje na zotretie kvapky, ktorá je na senzore...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni to je rychlost.. na club je spoleh.. :)

Díky kluci..!

Navigaci nemám žádnou.. :) jsem žena a umím číst v mapě.. :D mám jen ten asi třířádkovej oranžovej displej u rádia..

S těma předníma stěračema se přiznám bojuju už dlouho - u 605 mi asi 5 let nešly vůbec, takže když se sami spustily tady, děsně jsem se lekla.. :D, ale teď už vím jak na to..!

Ten zadní se nezapíná vždycky při zpátečce, ale většinou, protože to zadní okno je dost často špinavý - nevím, jestli to to čidlo ňák vyhodnotí, a proto zapne..?

Ale jestli to uměj vypnout na diagnostice, tak je to v pohodě... :)

Jste moc hodní - fakt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahoj Weri, udajne (podla pravidiel fora) musi kazdy novacek zverejnit svoji fotku a najlepsie v bikinach ;-)

:papa

 

 

...nie ze teraz zdrhnes.....ber to s nadhladom, kedze holek je tu malo ;-)

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Weri, udajne (podla pravidiel fora) musi kazdy novacek zverejnit svoji fotku a najlepsie v bikinach ;-)

:papa

...nie ze teraz zdrhnes.....ber to s nadhladom, kedze holek je tu malo ;-)

Tak to bys nechtěl.. :D věř mi.. :D a nováček nejsem.. Se 605 jsem se do klubu přihlásila tak minimálně před pěti až sedmi lety.. Úplně nevím... :) rozhodně se nechystám vzít do zaječích.. neboj... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 radkovej ?

myslis ten co vypada jak kalkulacka ?? myslim ze v polozce Performance > rear wip activated....

nebo tak nejak to je zadni sterac

Myslím že fotka by to vyřešila, ovšem to bych jí sem musela umět vložit.. :D

V poloze běžné mi to ukazuje čas v pravém horním rohu teplotu a pod tím den a datum

Pokud stisknu u rádia MENU

hodí mi to tam tři obrázky (rádio, stojan čerpačky, a ňáký jako hejblátka nahoru dolů)

K těm hejblátkům je tam napsáno:

Personalisation-configuration

tak to kliknu

Define the vehicle parameters

Display config.

Language

kliknu na define

Parking assist

Lighting and signalling

Access to the vehicle

nic jinýho v tý nabídce není.. :(

takže jak řikali kluci asi budu muset na tu diagnostiku.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první pohled mi říká:

Jiná barva (to se dá akceptovat, jsem ženská)

já mám oranžovej.. :D

Pak stupně mam v pravo nahoře v rohu...

Troufám si tvrdit, že stejný displej jako mám já v 5008 2,0 z roku 10, má i můj tata v 607 atm 2,1 z roku 01...

Hrozný že jim při výrobě před čtrnácti lety zbyl poslední kousek, tak ho dali zrovna mě do auta... :D

Já snad pudu na tramvaj..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ten navod je jasnejsi jak hviezna noc ......avsak nie kazdy je zdatny a ani sa mu nechce s tym babrat.

Preco vyrobcovia nespravia cudlicek na zmenu farby? Maju to autoradia a kopec inych zariadeni!

 

Inac moja 5008 ma absolutne nelogicke osvetlenie - budiky biele, rucicky cervene a vsetko ostatne oranzove ..... :myslim

 

Inac mas nafoteny aj navod na dipleje klimy?

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klimu sem to nefotil ale je to cca stejne mam jen vyfoceny klima panel 806 :P - http://img98.rajce.idnes.cz/d9803/7/7638/7638783_7fa53fd1dcb4db50d3dd810bde967ec7/images/tuning_1_.jpg?ver=2

 

 

dojed uz sem kamosovi z kosic delal 2x Citroen C4

 

mam jen tohle - http://havlicek-lukas.rajce.idnes.cz/Podsviceni/

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...