Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupit či nekoupit 605 3.0 V6 123kw


tazz89

Recommended Posts

Jo tu 605 sem na bazoši viděl,vypadá pěkně ale pán je už asi dost zoufalej že ji nikdo nechce a tak trochu tuším že jí před cca. měsícem kupoval za 15 a pak se jí snažil otočit za 25 no a vydělávat na těhle autech je dnes už šílenost takže asi tak..tuhle motorizaci bych nebral poněvadž má celkem ubohej výkon na ten objem a ty motory měli problém se zadíráním hlav nebo vaček/nevim.Spíš bych si vyhlídl už tu 24v nebo nejlépe naftu,tu Frantíci uměj.. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

já mám zkušenost s 605 3.0 v6 24v (zpj4) a 3.0 v6 12v (zpj). A nemohu si stěžovat na slabšího 3.0. Motor jezdí krásně, má sílu a dokáže dodnes potrápit nejednoho řidiče s moderním autem. Navíc na 12ventil ještě dnes seženeš díly, ale na 24v už špatně. Trpěly na vačky a hydroštely. 12v má lepší pověst. Jedíné co jsem pokaždé dělal bylo těsnění pod palicí jinak žádné závady. 24v je náchylnější na kvalitu oleje atd. Navíc je tam spousta věcí navíc oproti slabší verzi. Už jen sání, brzdy atd... Prostě o mnoho víc elektroniky a věcí co může odejít... A to nemluvím třeba o tuhostně nastavitelných tlumičích u SV24, které stály jako několik 605tek dohromady. Ale je pravda, že se dají nahradit obyčejnými...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...