Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Objednávka


Martytom

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Ahoj,chci se zeptat jak je na tom moje objednávka

#957

Návod k obsluze Peugeot 406 SemiMUX, Návod k obsluze Peugeot Partner I

z 8.6.2015, placena ihned kartou a zatím nic nedorazilo, už jsem psal na info@peugeot-club.com a ChouLu@peugeot-club.com a nedostal jsem žádnou odpověď.

Zatím děkuji

 

Jakub

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, kdy budu moct využívat výhody členství v neděli jsem poslal peníze ... A za jak dlouho přijde kartička ?

 

Edit: Tak ne v neděli ale v pondělí časně ráno :-D

 

 

Objednávka #1010

Byla vytvořena objednávka Včera, 01:08:12 

Upraveno uživatelem kocmar60
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výhody v rámci fóra lze využívat od doby kdy Vaši platbu zaregistrujeme do systému. Kartička jelikož právě presouvame jejich výrobu, tak bude mít trochu spozdeni, ale věřím že do cca do 10ti dní by mohla dorazit....

Odesláno z telefonu za pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 rok později...

Můžete mi vysvětlit proč mi za 9 dní nepřišly zakoupené věci? Objednávka 1960. Vše skladem a nikde žádné upozornění na delší dodací lhůty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No řekl bych že sice objednávka není nejmenší. Ale přesto Ti to nedává právo na takto útočný tón otázky. Všichni ve vedení dělají všechny věci pro klub v rámci svého volného času a jistě se při pohledu na kalendář dá pochopit že někteří lidé mohou mít i jiné starosti než provoz klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vena garážmistr napsal:

No řekl bych že sice objednávka není nejmenší. Ale přesto Ti to nedává právo na takto útočný tón otázky. Všichni ve vedení dělají všechny věci pro klub v rámci svého volného času a jistě se při pohledu na kalendář dá pochopit že někteří lidé mohou mít i jiné starosti než provoz klubu.

Každý má nějaké starosti, ale pokud já něco prodávám soukromě, tak si dám záležet abych odeslal zboží nejpozději druhý den po obdržení platby. Pokud toho nejsem schopen, musím to uvést. Čekal jsem, že zde to funguje jako organizace a zboží se odesílá neprodleně. Kdyby někde byly popsány podrobnosti o fungování E-shopu a o tom, že budou věci odesílány tak jak bude mít někdo čas, jistě bych se předem informoval zda je možné doručení do vánoc.

Takže ano, mám právo na útočný tón otázky a to jsem byl ještě mírný! A pokud někdo něco nezvládá, zlobte se jak chcete, ať to raději nedělá.

PS.: Zaregistroval jsem se jen proto abych potěšil dárkem člena rodiny a ukázal mu, že existuje jistý klub kterého by se mohl stát členem jako čerstvý vlastník Peugeotu 406.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, právo na útočnou otázku jakožto člověk se dvěma příspěvky a čerstvou registrací opravdu nemáš .... Kdyby jsi se zaregistroval, chvíli tu pobyl a tak pochopil bys, že to není žádná babišovina, tedy není to řízeno jako firma, ale jako spolek lidí se stejnými nebo podobnými zájmy. Člověka co kaučuje eshop znám osobně a téměř vždy mi vyšel vstříc ale věz, že odesílání objednávek zdejších členů NENÍ jeho zdroj obživy. Ano - lhůty mohou být občas trochu delší - ale není to něco, co má člověk zvlášť před Vánoci tak trochu očekávat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A propos - když jsem ještě jako člen vedení spravoval agendu řádných členů, tedy kartičky, neodeslal jsem NIKOMU kartu druhý den po obdržení platby. Proč taky ? Je daleko praktičtější počkat alespoň na 3 nebo 5 objednávek, než člověk vyrazi na poštu. Jinak by tam byl denně - a to nikomu nepřeju - ani nepříteli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Ano zboží se jevilo jako skladem, skladem jej také máme, ale máme aktuálně 3 sklady po republice kde jsou jednotlivé součásti shopu, pokud to okolnosti dovolují, je možné z kteréhokoliv expedovat část nebo celou objednávku ke kupujícímu. Avšak aktuálně s blížícími se svátky nebylo možné objednávku zkompletovat (je neefektivní jet pro návod 200km a 200km zpět). od 28. fungujeme opět v normálním režimu a v tento termín bude také objednávka řešena a odeslána.

 

Děkuji za pochopení a přeji hezké Vánoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně nějaká odpověď, byť naprosto pro mě nepochopitelná. No nemá cenu se dohadovat, zřejmě v těch "skladech" není celý týden nikdo kdo by zboží odeslal a někdo pro to musí jezdit..... Aspoň to pro Vás může být poučení pro příště, že uvedete upozornění: "objednávky na vánoce, nejpozději v Listopadu", protože obdržet platbu 14. a odeslat zboží 28. bez upozornění je minimálně nekorektní.  Stibal se bude kroutit, ale člověka, který zavítá na Vaše stránky nezajímá jestli se tím někdo živí nebo neživí. Vidí E-shop, zboží skladem a očekává nejpozději do týdne zásilku doma, pokud není v podmínkách uvedeno jinak. A je úplně jedno zda je před Vánocemi, Velikonocemi, Silvestrem. Je mi jasné, že si budete stát za svým a bránit svůj klub, ale co takhle trochu soudnosti chlapci....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...