Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pug 207 1.4 HDI - 1 odstín šedi


laky56

Recommended Posts

Zdravím,

tak i já připojím svého lvíčka, a brzo snad i úplné členství, až si vzpomenu :D

Když to vemu od začátku, tak jsme vždy v rodině měli Peugeot auta, dokavaď jsem se nezasnoubil a od tchána nedostal Fabii 1.9 SDI v kombajnu, neboť je škodovkář a škodovky nejvíc opravuje.. ovšem tchýně ji rozstřelila - komplet. Takže jsem se 13.10.2013 sebral, a šel k dealerovi, konkrétně VGroup Litoměřice, kde v ten okamžik starší paní dávala na protiúčet svou 207. A jelikož 206 byla dříve mé vysněné první auto, tak 207 byla jasnou volbou.

post-47625-0-79923700-1424256186_thumb.j

Kompletně bez vady laku, sedačky jak nové ( v zadu nikdo neseděl ), nájezd 65.000km, servisní knížka. Vyrobeno koncem 2008, 1.4 HDI 70, naštěstí bez FAPu, výbava Trendy+příplatkové prvky,6x repro, ABS, pohodlné sedačky, klimoška, okna a zrcátka v elektrice, 6x airbag,atd atd, a cena 139.000,- vzhledem k stavu mi přišla nádherná. Následně mi udělali komplet servis. ( zadarmo, aby ne )

post-47625-0-66198400-1424256195_thumb.j

Nyní po roce a něco mam najeto 97.xxx km, bez sebemenší vady - když nepočítam ulomenou páčku otvírání motoru, kterou jsem si udělal sám :D

Pouze vyměněn olej, filtry a brzdy s destičkama ( TRW, komplet předek do 1500,- ), neboť do té doby ( 90.000 ) byli původní.

post-47625-0-71670900-1424256191_thumb.j

Spotřeba je doslova nádherná, pohybuju se pod 4.5L, ať jezdím jakkoliv. Používám kompletně čistou naftu ( skoro čirá ), kterou mi obstarává tchán od zdroje :super

post-47625-0-84657100-1424256203_thumb.j

Jelikož vozím často syna, a i z ostatních důvodu, přišli na řadu jako první folie. A ano, mam i na předních, kde to není skoro poznat, ale běda kdyby mi to někdo změřil ( STK mě pustilo bez problému ).

Následně výměna radia za SONY GT-450U, z již zmiňované Fabie, kde už by neposloužilo.

-> nyní řeším zapojení pačky pod volantem a udělání repro, i když seriové nehrají špatně v kombinaci s radiem.

- repro vyměněno, vytlumenis dveře, ještě páčka a výměna radia za kenwood s DSP.

-> EGR off a remap , pro lepší zátah, nic drastického ( to ani bez pořadné investice s 1.4 nejde :D )

-> difuzor a křídlo z RC verze je na cestě

-> čekám na jaro, a nákup ALU, nejspíše Ouragany ( a dopsání do TP, neboť mam jediný rozměr 185/65/r15 )

-> kufr vyhlazen od označení, SPZ jiný podklad, vypada to mnohem lépe.

-> přední znak projde změnou

-> Intercooler ?? Uvidí se, když se dobře sežene z 1.6

-> přestríkání bočních lišt a zadní nárazník do barvy auta.

- do léta.

-> očalounení volantu a předělaní interiéru - ??? .... Max do konce roku 2015

- volant v řešení.

Téma budu aktualizovat průběžně, pokud by o to i někdo stál :mad:

Upraveno uživatelem laky56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj moc pěkná 207 co máš v plánu s těma úprava interieru? a jaký myslíš difuzor z RC verze?

difuzor z jiného zdroje, jen to křídýlko bude RC  :)

 

Interiér pujde do oranžova, doladění lišt, lepší utlum dveří, pak kravinky typu pedály, řadička, a i sedačky by se mi líbili polokožený  :myslim

 

Přemýšlim nad potahem střechy černou folii ?? Netušim jak to ke stříbrné / šedé pujde

 

Večer dodám novější fotky exteriéru, tyto jsou starší.

Upraveno uživatelem laky56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo aha no polokožený sedadla se budou asi blbě shánět do 5ti dveře, hele máš nějaké foto toho difuzoru?

Pak ji sem hodim tu fotku, vypadá to pěkně, a i jeden člen to ma.

 

Dopředu nebudou problém, vzadu už mě to tolik netrápí, většinou tam mam jen autosedačku, a sedačky vypadaj ok, zas takové pohodlí spolucestující nepotřebuji  :D

Upraveno uživatelem laky56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-47625-1424296752,1833_thumb.jpg

 

- znak lva je přilepen nebo přidělaný ? Nezkoušel jsem to, a chtěl bych ho nahradit novým, mam jeden navíc z 301 a přijde mi hezčí, ostřejší hrany atd  :)

- druhou fotky sem hodim ráno, jakej difuzor myslím . :)

Upraveno uživatelem laky56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidím, zkusím.  Boční lišty + zadní - nalakovat na barvu auta ?? A jsou ty boční lepené na oboustrance, nebo nacvaklé ?? Jsem furt nějak zblblej z koncernu  :D

 

Jinak jsem se rozhodl strhnout přední folie, co jezdím dennodenně do Prahy, jsem krapet nervozní.. čili : Aceton, tech. benzín, ředidlo ?? Nebo jarová voda a pořádně namočit, jde mi o to abych pak nemusel tolik lepidla odstranovat, tak se radši zeptám, neboť každemu funguje něco jiného, zatím se přiklaním pro aceton / jar . 

Upraveno uživatelem laky56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Folie nejlip horkovzduskou a pak ziletkou,snazit se aby tam zustalo co nejmin lepidla bo se pak zbavit toho lepidla je porod.tusim jsem na to daval nejakou penu co z toho udelala nejakou zvejkacku a pak to slo odrolit. Nejlip poradne nahrat a pomalinku sundavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem nad tím uvažoval, a přečetl snad celej internet, ovšem někde že horkovzduška pomůže, jinde že zas zhorší  :D  každopadně určitě ji použiju vzhledem k teplotě venku, a mam je na autě rok, tak snad to nebude tak hrozný, a zaleži jak to je nalepený, jsou to Llumar.  

 

No uvidím, bude to porod, víkend se blíží  :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento sem měl na mysli, mají ho tu asi 2-3 lidi, ale nevím sehnat, prej original peugeot.

 

http://www.peugeot-club.com/uploads/monthly_10_2014/post-40849-0-06566100-1413821789.jpg

 

 

btw. Chci dělat repro, a tlumit dveře, to se asi pak bude blbě sundavat lišta co :D :/ 

Upraveno uživatelem laky56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak folie jsou dole, žádnéj stresik, až na ten vítr :D

03ef65066b4d85a41055deccc24df019.jpg

Bez zahřátí by to nešlo tahat v klidu, místo toho by to nechávalo lepidlo

7e1cfa6fe10dc5871a4d701964c175a7.jpg

A jede se.

6c18ca25f740fc2dc4d76e5c0cd3aed6.jpg

Aby nezůstalo pod těsněním a u krajů lepidlo / folie, nastrikat tam trošku a projet to např škrabkou v hadrů.

63a6513533e9fd31256d6bf9acb35ce4.jpg

U krajů pomalu a nahřat.

ad53d545ebe27f907fc26e8d9b428f5c.jpg

Z bejvale prace, na cakance od barvy na razítka, pomohlo na levé okno. + hezky voní.

692e8ca52c9850ba26dfc0de1f3f94d7.jpg

Todle zas spolu s technickým benalem na pravé, každé šlo jinak :X

aa749e9ac7501e64ad09bf82c0f047bc.jpg

04922fa4960d22295c7c7768420b2c0c.jpg

Hotovo, rozdíl skoro k nepoznání :D

Upraveno uživatelem laky56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...