Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

moja 308 alurka.


PACHO

Recommended Posts

Nejaký ten mesiac jazdím aj ja na 308čke, tak sa idem trocha pochváliť.

Veľmi som Váhal medzi SW, nakoniec vyhrala výbava. Prvé skúsenosti veľmi pozitívne. Zatial:

 

mínusy.: Al radiaca páka vyzerá super, ale pri -12, to nie je bohviečo, a zrejme v lete to bude zasa "peklo". Taktiež tachometer trocha malí, a zavadziam si ľavou rukou vo výhľade. Zatiaľ to riešim zobrazovaním rýchlosti na displeji, čo sa mi celkom páči. Pri omrznutom aute pípaju senzory ako besné.

 

plusy. doslova božský volantík, hneď som si ho "zamiloval", úžasný otáčkomer. Výbavu som zatiaľ ešte celú neprelúskal, ale páči sa mi prepínanie denného svetla napr. pri prejazde tunelom. Snímanie mŕtveho uhla, cúvacia kamera. Led svetla, nedokážem sa nabažiť toho svetla pri jazde v noci. Tempomat vyššieho levelu.

post-35975-0-98882000-1424204689_thumb.j

post-35975-0-76695200-1424204707_thumb.j

post-35975-0-55927000-1424204741_thumb.j

post-35975-0-87369200-1424204765_thumb.j

post-35975-0-94308200-1424204818_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už ako som písal , je to alurka. ,1,6eHdi 85kW. Bral som ju ako predvadzačku, takže už čosi má za sebou. Navyše to má  vyhrievane športové sedačky s masážnou funkciou. Presklenná strecha. Senzor mrtveho uhla. Adaptibilny tempomat.. Zásuvka na 230v, nemá to rezervu. Dažďový a svetelny senzor. Postupne objavujem ďalšie funkcie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie omrznute senzory pipali uz aj mne tuto zimu. No co treba pockat kym lad rozmrzne a nachvilu to vypnut alebo staci na 5 minut do garaze (napr. obchodne centrum).

Automatiku na svetlach zboznujem aj ja , len netreba v hmle zabudnut zapnut svetla rucne lebo vtedy je podla senzorov svetla dost a preto sa automaticky nezapnu stretavacky a hlavne vtedy nieje auto zo zadu osvetlene.

A samozrejme prajem vela stastnych kilometrov :papa

Upraveno uživatelem PeterZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej veľmi som uvažoval aj o SW, ale v tejto výbave by bola o cca 2000€ viac. Alternatíva bola tiež SW v tej cene s nižšou výbavou. SW je veľmi elegantná, ale po uváhe, v podstate kombi ani nepotrebujem. (predtým som mal 207, a vystačila) . S tou ponožkou to nie je zlý nápad, len bude problém zohnať nepoužívanú :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to fakt nepoteší, ( po dvoch týždňoch) ešte som nanho pozeral ako spomaluje, a potom sa rozbehol, že vraj ma vôbec nevidel. Odniesol si to hlavne blatník, a zrejme aj rameno nápravy, lebo koleso je posumuté. (Dúfam, že je to len rameno) predbežná škoda 2000€. Zrejme odišli aj neaké čidla, lebo ESP ABS nešiel, a taktiež tempomat nešlo zapnúť. Auto ostalo v Peugeote, dnes je obhliadka z poisťovne a sľubili tak 2 týždne oprava. Dali mi nahradne vozidlo peknú červenu 308, v základnej výbave s 1,2 benzín, takže môžem porovnávať. Neskôr dám neake foto a skúsenosti. Na prvý dojem je to celkom fajn, trocha cítiť, že to ma len 15" kolesá, horšie sedi na ceste. Samozrejme akcelerácia je slabšie, treba trocha viac "dupať", ale v meste sa nestratí..

post-35975-0-76317900-1425024987_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude víc než kosmetika. :( Základní výbava? Takže to nemá dotykovku? Všude píšou, že v základní výbavě jí to nemá, ale nikde a nikdy jsem to neviděl. :D 1.2 Puretech jsem měl možnost v SW se 130koňmi a ta jela moc pěkně. ;)

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš hezké faro až na toho hnupa ve wv to jsou ty machírci co lítaj jak paka a pak někomu neco provedou.  Hlavně at tito dobře dopadne  :super .

Já bych ho tam asi nakopal 

Upraveno uživatelem kemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...