Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Partner Tepee - nejde ventilátor topení [Vyřešeno]


chury721

Recommended Posts

Zdravi ve spolek,

mám takovej dotaz, řešim ventilátor topení na peugeot partner Tepee (2010). Ventilátor přestal fungovat. Samotný ventilátor je funkční (odzkoušen na stole), předřadné odpory také (proměřeny multimetrem), pojistky také zkontrolovány.

V motorové části, kde se nachází druhá část pojistek, neustále praská pojistka F11 (40A) - pozice je popsaná jako volná.

Chtěl bych se zeptat, jestli už někdo neřešil podobný problém nebo popř. co může být na tuto pojistku zapojeno.

 

Díky :)

Upraveno uživatelem chury721
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku nechápu, to že mám místo pojistky dát klasickou zkoušečkou se žárovkou? To jsem měl stejně v plánu jí postupně s touto zkoušečkou hledat, pokud tu třeba někdo nemá nějaké schéma zapojení. To jsem nesehnal a v Peugeot Boxu, kde je tato informace jen v paceném režimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Když odděláš kryt nad pedálama tak ho zespoda uvidíš , je zelený a trochu vykukuje :)

Relé má obj. číslo 6547TX a stojí 224,- peněz

Než tam dáš nový , tak zkontroluj patici , aby nebyla vypálená

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě Malej dotaz nežli půjdu koupit nové relé, hledal jsem kde má samotné relé svoji pojistku a nenašel, tohle už se tu řešilo na začátku, že se u toho vypalovala pojistka F11, takže tahle pojistková pozice patří k tomuhle relé?

Máte někdo zkušenost s pojistkou tohohle relé dík..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
  • O 2 roky později...
V 4. 2. 2015 at 14:38, chury721 napsal:

Zdravi ve spolek,

mám takovej dotaz, řešim ventilátor topení na peugeot partner Tepee (2010). Ventilátor přestal fungovat. Samotný ventilátor je funkční (odzkoušen na stole), předřadné odpory také (proměřeny multimetrem), pojistky také zkontrolovány.

V motorové části, kde se nachází druhá část pojistek, neustále praská pojistka F11 (40A) - pozice je popsaná jako volná.

Chtěl bych se zeptat, jestli už někdo neřešil podobný problém nebo popř. co může být na tuto pojistku zapojeno.

 

Díky :)

Čau mám dotaz.mam stejný problém jako ty. Jak jsi to vyřešil. Děkuji kp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...