Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pug 206 2.0 HDI


RomanOpl

Recommended Posts

Zdravím Vás Pežoťáci,

 

Tak konečně jsem zde mezi Vámi. S klubáky už komunikuji delší dobu,ale až teprve ted jsem se odhodlal připojit se tady mezi Vás.

S moji 206 vše začalo předloni v říjnu,kdy jsem ji zcela náhodou koupil od mojí dobré kamarádky.A byla to láska na první pohled.

Moje 206 si mě okamžitě získala.Je to přesně takové auto,které jsem potřeboval a které mi sedlo.V loňském roce jsem ale došel

ke zjištění,že 66kW vzhledem k tomu,že se občas docela rád sportovněji svezu je opravdu málo.Začal jsem tedy spolupracovat s

naším mágem a začlo se pracovat na nějakém tom lehčím CHIPu. Výsledek je takový,že FABIE I RS už nějak neujíždí a myslím,že v pružnosti 

by se ale vůbec nechytala.Chuděrka :P .HDI mě překvapilo jaký je to držák ! Dělám prakticky jen pravidelné servisy.Až na předřadný odpor a řemenici

opravdu zcela bez závad. Na auto již brzdy poputují větší brzdy 283mm,protože jak se dalo čekat tak 266  mi prakticky pořád hoří :D jinak už plánuji jen nahodit trošku

pudru a make-upu a budu spokojený ,,skoro´´ spokojený ... Brzy nashledanou .. 

post-49705-0-66166500-1422814749_thumb.j

post-49705-0-29277900-1422814932_thumb.j

post-49705-0-07535100-1422815049_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pěkný, ta černá na všem je super :) jen bych vyměnil kola za černý atlantisy nebo aspoň chalangery a lízátko bych ti doporučil z puga 307, dost podobný jako z laguny akorát bez dir takže to vypadá jako když to tam opravdu patří ;)

A prosímtě pověz mi jaký tam máš pružiny a o kolik to máš snížený?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...