Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Projekt Xsara VTS Turbo 2,0i už ne, bude P-405 T16


straki007

Recommended Posts

I i.

No nebudu menit prevodovku tak at pri prvni zkusebce nevyleti diferak..........a samozrejme poloosy.......a jine.

Mne jde o motor.Mam totiz "zakazku" na tri kusy pro zavody takze potrebuji jeden otestovat a pak udelat dalsi.

Samozrejme ze auto si chci nechat a nebudu mit moc casu delat jeste prevodovku a vymyslet dalsi veci tak tech 320-350 PS na bezne jezdeni staci.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

JJ my Teckari si prave chcem taky nechat delat svody takze si myslim ze  kdybys sis chtel neco vydelat a das nam rozumnou cenu tak by se naslo minimalne 4 ks :) zatim nikdo z nas nehledal firmu ktera nam to udela ;) ja vim akorad o jedne v Polsku a ti jsou sikovni :) takze se domluvim s klukama a kdybys mel chut a cas urcite se domluvime ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem dostal dve nabidky na cely motor komplet se vsim.

Ale vyfukove svody je nocni mura.Ikdyz se to delalo dle sablony(stejne k hovnu) tak hruza.

Neznam zadnou firmu ktera je jeste dela.Byli 4 firmy ale ani jedna uz nedodava.Nejlevnejsi byli pred dvouma rokama za 1200 euro ale to byli jenom svody bez wastegate a zadni casti za turbem......

Tahle prace je k nezaplaceni.......a pokud budu delat dalsi dva motory tak to bude stacit  :D  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spolužák ze střední si na 309ce taky dělal svody sám, ale neřešil turbo, to je další práce navíc no, zvuk to má hodně dobrej a výkonově to šlo taky prej nahoru, já s tim ještě nejel ale jede to udajně stejně dobře jako ta 205 1.8td 66kw :papa 

 

Hlavně at se daří :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...